MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Forum Öne Çıkma kodu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi :
Kod:
www.fkforum.tk
Versiyon MyBB Sürümü : 1,6

resim: Hata Ekran Görüntüsü :
resim

Bu resimdeki Gibi Nasıl yapabilirim arkadaşlar üzerine Gelince Öne çıkıyor gibi oluyor Forum alanı

Kod:
www.fkforum.tk
Ellerine sağlık kardeşim böyle bir sorunu dile getirdiğin için bende uzun zmandır böle bişi arıyordum..

iyiki paylaştın Açık Ağızlı Gülümseme
(31-12-2013, Saat:16:14)tangoo2455 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ellerine sağlık

Ne için ellerine sağlık dedin adam soru soruyor nasıl yapabilirim diye Açık Ağızlı GülümsemeAçık Ağızlı GülümsemeAçık Ağızlı Gülümseme
Konuyu okumadığı nasıl belli yıkıldım gülmekten ya Açık Ağızlı GülümsemeAçık Ağızlı GülümsemeAçık Ağızlı GülümsemeAçık Ağızlı GülümsemeAçık Ağızlı Gülümseme
Harbiden komik olmuş Açık Ağızlı Gülümseme Soruna gelirsek arkadaşım forumbit_depth2_forum şablonunda en başta tr etiketi var. Onu <tr class="hover"> yap. Sonra global.css aç şunu ekle;
Kod:
tr.hover:hover{
box-shadow:3px 3px 5px #000,3px 3px 5px #000;
}
Sıkıntı olursa cevaplamaya çalışırım.
TShun ben şimdi Siteme kurdum olmuyor kardeş ? global.css nin en altına attım nereye atıcam o kodu
bu hesabı 30 yakın kişi kullanıyor Açık Ağızlı Gülümseme kardeş güldüysen ne mutlu bize Açık Ağızlı Gülümseme

hesabın sahibi bana şifresini vermiş kullanıyorum sağolsun

ellerine sağlık dememin anlamı böle bir konu açmasına demek istedim..

(31-12-2013, Saat:16:57)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Harbiden komik olmuş Açık Ağızlı Gülümseme Soruna gelirsek arkadaşım forumbit_depth2_forum şablonunda en başta tr etiketi var. Onu <tr class="hover"> yap. Sonra global.css aç şunu ekle;
Kod:
}

sağol kardeşim .. Göz kırpma
Tan Kardeşim Nasıl Ekledin bizde çalışmıyor
(31-12-2013, Saat:16:57)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Harbiden komik olmuş Açık Ağızlı Gülümseme Soruna gelirsek arkadaşım forumbit_depth2_forum şablonunda en başta tr etiketi var. Onu <tr class="hover"> yap. Sonra global.css aç şunu ekle;
Kod:
}

Teşekkür ederim Yapmaya çalısıyorum Suan da

TShujin Yapamadım yaa Yinee Skype den Yazayım sana online olunca