MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Moderasyon hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar merhaba

Mybb de bir forumuma sadece mesajları moderasyona al ayarını ekledim

Resim:resim

Ama üyeler konu açınca bu şekilde uyarı alıyorlar

resim

Not: Sadece yorumlar moderasyonlu konular değil

edit: mybb yi silip tekrar kurdum hatta prodan normale geçtim fakat sorun hala aynı
Kontrol ettin mi?
Konuları da mı moderasyona alıyor. Orada yazana bakma sen bi kontrol et sadece yorumları moderasyona alıyor olabilir. Sonucu yazarsın bişeyler düşünürüz.
Yok kontrol ettim konu açarken açılan konularıda moderasyona alıyor
Kardeş her siteye konu açmana gerek yok, bu tip sorunlar aşar onları..

Geçici çözüm;
----------------
Yönetim bunu hata olarak kabul etmediği için cevap içeriği kaldırıldı..
Merhaba;

Siz yorumları moderasyona almışsınız. Ama konu açıldığında ilk mesajında aslında bir yorum olduğunu bilmiyorsunuz sanırım. Yani bu durum gayet normaldir. Konunun ilk mesajı da moderasyona alınır.
Sizin mantığınıza göre "Yeni konuları moderasyona al/yönet" seçeneğine gerek yok ozaman..
(29-12-2013, Saat:01:20)tsunami Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sizin mantığınıza göre "Yeni konuları moderasyona al/yönet" seçeneğine gerek yok ozaman..

Mantık benim mantığım değil sistemi tasarlayanların mantığı. Ben sadece sistemi anlatıyorum. Göz kırpma

Eksra olarak. Konuları moderasyona alma işlevi sadece ilk yorumu yani konunun asıl mesajını moderasyona alır. Mesaj moderasyonu ise bölümdeki bütün mesajları moderasyona alır. Aradaki farkı yakalamak önemli. Düşünmek lazım Gülümseme