MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ban page eklentisi 1146 hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Arkadaşlar Merhaba

Hata Ekran Görüntüsü : resim
Site Adresi :
Kod:
[b]softwareturkey.besaba.com[/b]
MyBB Sürümü : Pro v8
Kurulu Eklentiler : Banned Users Page eklentisi yi aktifleştir diyince oluyor

Arkadaşlar nasıl çözebilirim bu hatayı ??? yardımlarınızı bekliyorum

belirtiyim dosyaları sadece ftp deki uygun yerlere atıp eklentiyi aktifleştirdim başka birşey yapmadım
Aynı Sorun Bende'de oldu ben siteme mobil (go mobile)'yi aktifleştir diyorum aynı hatayı veriyor.
Mysql den tüm şablonları onar diyiniz.İşe yarayabilir
Veritabanınıza bağlanıp 240232119_forum veritabanını açın. İçindeki tabloların isimlerinin başı "mybb_mybb_" ile mi başlıyor bir kontrol eder misiniz ?
(28-12-2013, Saat:15:52)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Veritabanınıza bağlanıp 240232119_forum veritabanını açın. İçindeki tabloların isimlerinin başı "mybb_mybb_" ile mi başlıyor bir kontrol eder misiniz ?

hayır mybb_ diye başlıyor

bu arada az önceki tatsızlığı unutalım Gülümseme
(28-12-2013, Saat:16:05)Ayyıldız Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(28-12-2013, Saat:15:52)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Veritabanınıza bağlanıp 240232119_forum veritabanını açın. İçindeki tabloların isimlerinin başı "mybb_mybb_" ile mi başlıyor bir kontrol eder misiniz ?

hayır mybb_ diye başlıyor

bu arada az önceki tatsızlığı unutalım Gülümseme

Önemli değil. Bi anlık olan birşeydi sizin için sorun yoksa benim için de yok Melek - Masum

sizin tablolarınız mybb_ diye başlıyor fakat sorgunun aradığı tablo mybb_mybb_templates sorun burada.

Eklentiyi gönderebilir misiniz acaba.
tabiki link burda eklenti ekleme hakkım yok ama link bu
Kod:
http://mods.mybb.com/view/banned-users-page
Kod:
https://mega.co.nz/#!KFoAFZzR!KcSb8y2QvtyswwniAu7bJSiPqvRckM7UyMYi3A8LKms

Bunu bir dener misiniz. Aslında kodlarda bir sıkıntı yok ama ben size göre düzenledim. Yani sadece Prefix'i mybb_ olanlarda çalışacaktır. Diye düşünüyorum Melek - Masum
Sayfalar: 1 2 3 4