MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Wp ve Mybb Kurulumu Nasıl ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar Anasayfam Workpress Ama Ben Birde Mybb Kurulumu yapmak istiyorum mybb dosyasını workpressin hangi klasörüne atıp yükleyip kurulum yapacam

FTP 'den ilk olarak Workpress dosyaları mevcuttur.

siteadresi.com/forum diyeceğim bunu nasıl yapaarım

Not : WP MYBB Eklentisi mevcut veritaban vs bir şeyler var onu kurulumda mı nasıl yapıyoruz ?
yardımcı olurum iletişim bilgilerini atın
(23-12-2013, Saat:23:50)erce bayer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]yardımcı olurum iletişim bilgilerini atın

Teşekkürler

Yardımcı Olacak Başka Kimse Yok Mu ?
Sorununuzu çözemedi mi arkadaş ?
(24-12-2013, Saat:03:53)YaPRaQQ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sorununuzu çözemedi mi arkadaş ?

hayır çözemedı yardımcı olurmusunuz ?
FTP'ye girin ana dizine forum adında klasör oluşturun. İçine mubb dosyalarını atın kurulum yapın. İstediğin şey ortak üyelik sistemiyse o biraz sıkıntılı bir iş. Ortak üyelikten kastım foruma üye olunduğunda otomatikwp'ye de üye olma olayı.
(24-12-2013, Saat:17:06)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]FTP'ye girin ana dizine forum adında klasör oluşturun. İçine mubb dosyalarını atın kurulum yapın. İstediğin şey ortak üyelik sistemiyse o biraz sıkıntılı bir iş. Ortak üyelikten kastım foruma üye olunduğunda otomatikwp'ye de üye olma olayı.

Teşekkürler Yapıldı