MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Soru ve Sorun Konusu Açanların Bilgisine
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
resim

Arkadaşlar çoğu kişinin bildiği gibi foruma üye olmuş,gerektiğinde desteğini almış ama forum kurallarını okumadan nasıl olsa yetkililer uyarır mantığı ile kıymetlisinin keyfi yüzüne kural ihlali yapan üyelerin sayısı git gide artıyor... Bu sorunun bir nebzede olsa önüne geçmeyi düşündüm...

Kayıt süresi en fazla 2 gün olan ve foruma en fazla 2 yoruma atan bir üye kural ihlali yaparsa yaptığı kural ihlali gereği hangi cezai işlem yapılması gerekiyorsa sözlü uyarı vermeden gerekli cezai işlem yapılacak... Bunu katı kuralcılık olarak görebilirsiniz. Ama bunu yapmaya mecbur bırakanlarda sizlersiniz. Bu durumu Mart ayındaki disiplinin %1 lik kısmı olarak algılayın ve kendinizi hazırlayın Göz kırpma

Herkese iyi günler, İyi Forumlar Dilerim. Gülümseme
Benim sitem yok araştırmadayım daha, disiplinden zarar gelmez. Herkes açtığı konunun takipçisi olması gerekiyor aynı zamanda.
konu açabilmek için aktifleşme süresi ve davetiye uygulanırsa herkes hesabının kıymetini bilecektir..
burası yardımlaşma ve bilgi alma anlamında güzel bir yer kıymetini bilmek gerek
kural olmadıgı sürece hiçbir konuda başarı saglanamaz diye düşünüyorum
aldıgınız kararlara saygılıyım teşekkürler