MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB Gelişmiş Yedek Alma Eklentisi [Plugin]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
MyBB için Gelişmiş Yedek Alma Eklentisi
Eklenti-Plugin Eklenti ismi: Gelişmiş Yedek Alma Eklentisi
Yapımcı Eklenti Yapımcısı: Booher
Çevirmen Türkçe Çeviri: BlackCat
Güvenlik Eklenti Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
Araç-Test Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Onay-Cevap
MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB 1.6.x
Açıklama-Detay Eklenti Açıklaması: MyBB forumunuzun admin panelinden sql.gz dosya uzantısı ile veritabanı yedeğini almanızı sağlar.

Eklenti-Plugin Eklentinin Kurulumu:
1)- Ekteki dosyayı rardan çıkarın.
2)- Rardan çıkan dosyanın içinin (admin,inc vs. dosyaları) hepsini Sağ Ok FTP Sağ Ok public_html (index.php'nin bulunduğu yer) klasörü içine atınız.
3)- Admin Panelinizden eklentiyi aktifleştirdikten sonra, ayarlar kısmından veritabanı ve ftp bilgilerinizi ayarlayın. Kaydettikten sonra Araçlar&Bakım kısmının görev yöneticisi sekmesinden Ultimate Backup ve Weekly Backup'u çalıştırın (saat işaretine basın)
Daha sonra üzerine basarak ayarlarınızı yapın. (haftalık, aylık, saatler vs.)

NOT: Ayarlarınızın doğru olduğundan emin olun. Eğer ftp yedeğinizi almak isterseniz ayarlar kısmından ftp bilgilerinizi doğru yazmayı da unutmayın. Yedeklerinizi görmek için Araçlar&Bakım kısmından veritabanı yedekleri sekmesine bakmanız yeterli olacaktır.

Resim-Grafik Ekran Görüntüsü:
resim
[Gelişmiş Yedek Alma Eklentisi - Ayar Kısmı]
resim
[Gelişmiş Yedek Alma Eklentisi - Kaydedilen 2 Adet (2 Hafta) Yedek]

Güle güle kullanın.

indir-download
[attachment=1173]

Alternatif :
Kod:
http://yadi.sk/d/RAKRAQVjEVUdn
Eline koluna sağlık kardeşim. Bir çok kişi kolay bir şekilde yedek alacak eklenti sayesinde Gülümseme
Teşekkürler bilal hocam, bize eski günleri hatırlatıyorsunuz hep Gülümseme
Eyvallah arkadaşlar, geri dönüş yapıyorum yavaştan Gülümseme
(17-12-2013, Saat:22:06)BlackCat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eyvallah arkadaşlar, geri dönüş yapıyorum yavaştan Gülümseme

Yap tabi ya gitmen hataydı zaten Gülümseme
Bir çok yeni eklenti var çevirmek istiyorum bende ama günde 10 saat okulu olunca bir insanın kendi sitesine tema bile yapamıyor Açık Ağızlı Gülümseme
(17-12-2013, Saat:22:09)SvMedeT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bir çok yeni eklenti var çevirmek istiyorum bende ama günde 10 saat okulu olunca bir insanın kendi sitesine tema bile yapamıyor Açık Ağızlı Gülümseme

yedekler nereye kaydediliyor
(17-12-2013, Saat:21:57)BlackCat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]MyBB için Gelişmiş Yedek Alma Eklentisi
Eklenti-Plugin Eklenti ismi: Gelişmiş Yedek Alma Eklentisi
Yapımcı Eklenti Yapımcısı: Booher
Çevirmen Türkçe Çeviri: BlackCat
Güvenlik Eklenti Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
Araç-Test Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Onay-Cevap
MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB 1.6.x
Açıklama-Detay Eklenti Açıklaması: MyBB forumunuzun admin panelinden sql.gz dosya uzantısı ile veritabanı yedeğini almanızı sağlar.

Eklenti-Plugin Eklentinin Kurulumu:
1)- Ekteki dosyayı rardan çıkarın.
2)- Rardan çıkan dosyanın içinin (admin,inc vs. dosyaları) hepsini Sağ Ok FTP Sağ Ok public_html (index.php'nin bulunduğu yer) klasörü içine atınız.
3)- Admin Panelinizden eklentiyi aktifleştirdikten sonra, ayarlar kısmından veritabanı ve ftp bilgilerinizi ayarlayın. Kaydettikten sonra Araçlar&Bakım kısmının görev yöneticisi sekmesinden Ultimate Backup ve Weekly Backup'u çalıştırın (saat işaretine basın)
Daha sonra üzerine basarak ayarlarınızı yapın. (haftalık, aylık, saatler vs.)

NOT: Ayarlarınızın doğru olduğundan emin olun. Eğer ftp yedeğinizi almak isterseniz ayarlar kısmından ftp bilgilerinizi doğru yazmayı da unutmayın. Yedeklerinizi görmek için Araçlar&Bakım kısmından veritabanı yedekleri sekmesine bakmanız yeterli olacaktır.

Resim-Grafik Ekran Görüntüsü:
resim
[Gelişmiş Yedek Alma Eklentisi - Ayar Kısmı]
resim
[Gelişmiş Yedek Alma Eklentisi - Kaydedilen 2 Adet (2 Hafta) Yedek]

Güle güle kullanın.

indir-download

Alternatif :
Kod:
http://yadi.sk/d/RAKRAQVjEVUdn
üm bilgileri doğru girdim (ftp ) araçlar-bakımdan bakıyorum mevcut bir yedek bulunmamakta diyor
Sayfalar: 1 2