MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBarnd - MyBB Tema Çalışması..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
resim

Küçük bir kısmı tamamlandı, gelişme aşamasında..
güzel olmamış bence header %100 genişliğe sahip olursa bence daha güzel bir şey ortaya çıkabilir bide pembe değiştirilirse tam olur diyorum
(14-12-2013, Saat:19:00)NY.Net Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]güzel olmamış bence header %100 genişliğe sahip olursa bence daha güzel bir şey ortaya çıkabilir bide pembe değiştirilirse tam olur diyorum

Öncelikle yorumun için teşekkürler,
Temanın taslağı böyle, bu temayı tutupta bir mmo forumunda kullanamazsınız zaten. Tasarımcılara hitap etmesi için pembe rengi seçtim yani. Yine de yorum için teşekkürler..
cok guzel olmus bence kadinlar icin bir forum acilirsa mutlaka kullanilmasi gereken tema Açık Ağızlı Gülümseme
(14-12-2013, Saat:19:24)mecdunov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]cok guzel olmus bence kadinlar icin bir forum acilirsa mutlaka kullanilmasi gereken tema Açık Ağızlı Gülümseme

Teşekkür ederim, üstteki yorumu bir nevi anımsattınız.
Sadelik ve incelik içeren bir tema, kadınlar tasarımcılar vs. onlar için uygun olabilir. Gülümseme

Son hali,
resim
hocam anlamadınız ben mmo forumu kurmam zaten hani düşün bi wm sitesi fln kurarsak orada işe yarar şu anda bana cazip gelen flat tasarımlar yanlız renkleri mavi tonları ve koyu gri
(14-12-2013, Saat:20:28)NY.Net Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]hocam anlamadınız ben mmo forumu kurmam zaten hani düşün bi wm sitesi fln kurarsak orada işe yarar şu anda bana cazip gelen flat tasarımlar yanlız renkleri mavi tonları ve koyu gri
Yorumu baştan okuyun, yine bu sonuca, kanıya varırsanız tekrar baştan okuyun.
Flat zaten sade renkleri kapsamı altına alan bir tasarım tipi, aralarından kırmızı - pembe tonlarını seçtim. Renkler ve zevkler tartışılmaz o ayrı mesele. Ama bu da benim seçimim.
hocam ben bi şey demedim sizin zevkinize saygım sonsuz ha böyle yapmışsınız elinize sağlık diyelim ben sadece bi öneride bulundum belki ileride dikkate alır buna göre bi çizim yaparsınız
Sayfalar: 1 2