MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Limitsiz Hosting + Domain 20 TL [mikrointernet]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Normal Piyasada .com ve .net domainler 15 ila 20 tl arasında değişiyor.
Sınırsız Hostingler İse Yıllık ; 50-100 TL Arasında Değişiyor.

Ama biz İstediğiniz .Com , .Net, .Org Alan Adı ve Sınırsız Hosting İle Birlikte Sadece 20 TL'ye hizmetinize sunuyoruz. Yani 20 TL gibi bir rakama kendi sitenizin sahibi oluyorsunuz.

Ek Açıklamalar

Aldığınız hizmetin Süresi 1 Yıldır. 1 Yıl Sonunda İsterseniz Uzatma Talebinde Bulunabilirsiniz.
Vereceğimiz Hosting Paketlerinde Cpanel + Litespeed + Cloudlinux Mevcuttur.
Hostinglerimizde Cpu Limitlendirmesi yoktur.
Eğer siteniz kapanırsa ki böyle birşey olması mümkün değildir.Yinede İçiniz Rahat Etsin Diye Söylüyoruz. Bu durumda paranızı iade ediyoruz.
Hizmetin Teslim Süresi 24 Saattir.(Domainin Ns Yönlenme Süresi)
İsteğe Bağlı Olarak; Mybb , Wordpress, Smf Gibi yazılımları kurmanızda yardımcı oluyoruz.
Kampanya Stoklarımızla Sınırlıdır.

Ödeme Nasıl Yapacağım ?
Kod:
https://mikrointernet.com/linuxhosting.php
Mikroİnternet Web Hosting Sayfasından 'Linux Hosting Pro' Paketini sipariş verip, domain ekledikten sonra ödeme sayfasından istediğiniz ödeme yöntemini seçip ister online, isterse havale/eft yaparak ödüyorsunuz ve işleminiz 12/24 saat arasında onaylanıp tüm bilgiler hesabınıza aktarılıyor.

PROMOSYON KODU: GH-2564

Not: 250 Kişi İle sınırlıdır.

Kod:
https://mikrointernet.com/linuxhosting.php
Unutmayın sınırsız diye birşey yoktur, limitlendirilmemiş alan vardır.
Ys-1482
Yanlış anlamayın meraktan soruyorum, ys belgeniz varmı ?
(14-12-2013, Saat:16:42)SecDragon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yanlış anlamayın meraktan soruyorum, ys belgeniz varmı ?

Ys-1482
Domaini alıp başka firmaya taşıyalım o zamanGülümseme
(14-12-2013, Saat:17:03)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Domaini alıp başka firmaya taşıyalım o zamanGülümseme

Gülümseme ö.m atabilir,
forum sitemizden iletişime geçebilir
Kod:
guncelhileler.com
yada mail atabilirsiniz [email protected]
Bu arada konu yanlış yerde ve linkler code tagına alınmalıdır.
Açık Ağızlı Gülümseme O Sunucuyu merak ediyorum bir site kurup verin 2 dk sunucuya geçeyim Açık Ağızlı Gülümseme 10 liralik sw'den ne hayir gelir
Unutmayın sınırsız diye birşey yoktur, limitlendirilmemiş alan vardır.

cümleyi editliyorum.

EDİT// Unutmayın sınırısz diye bir şey yoktur,fiyatına göre sınırsız vardır.
Sayfalar: 1 2