MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Google arama sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
merhaba arkadaşlar, öncelikle sorunumu forumda aradım bulamadım, mybb.com.trdede aradım ya vardı ben fark etmedim ama neyse sorunuma geleyim.

arkadaşlar googlede forumumda olan bir konuyu aradığımda çıkıyor fakat o linke tıklayınca siteme yönleniyor ve bu konu forumda mevcut deildir diyor.halbuki konu forumda var sebebi ne olabilir, şimdiden teşekkürler..

Kod:
telebayt.com
hayir soylediyiniz gibi bir konuyu googleda aradim sonuna da telebayt.com ekledim ki googleda cabuk bulayim amma sizin söyledeyiniz gibi bir sorunla karşılaşmadım
her konuda olmuyor üstad örnek konu:

Kod:
http://telebayt.com/konu-garip-turistler-sightseers-2012-brrip-xvid-turkce-dublaj-tek-link-indir.html

bu konu forumda mevcut lakin tıklayınca aşağıdaki resimdeki hata çıkıyor.

resim
evvet gorumdum malesef bir sey diyemiyeceyim insallah sorununuz cozulur
teşekkür ederim üstad inş. sorun çözülür yardımcı olabilecek arkadaşları bekliyorum.

konu güncel yardımcı olacak arkadaşları bekliyorum...
Kardeşim hata kaynağ. Google seo kurulumu tekrar dan gözden geçir
Merhaba;
Sitenizde bulunan konu google'a farklı bir link ile eklenmişse ve şuan sizin sitenizin link yapısı farklı ise bu hatayı almanız normaldir.
sorun çözüldü arkadaşlar teşekkür etttim herkese, son çare olarak kurulumu sıfırdan yapmaktı ve yaptım.herkese kolay gelsin ilgilendiğiniz için.