MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Siteme üye gelmesini nasıl sağlarım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
arkadaşlar siteme üye gelmesini nasıl sağlarım yeni açtım baktım herkes üye getirtiyor bende öyle gelecek tanıdık falanda yok bi yarışma yapayım dedim yine gelmediler ödülünüde teknosa gibi yerlerde satılan orjinal 2 tane oyun ama yok yardım edin hit kasma sitelerine addmefast fln ekledim
özgün içerik ekleyin,paylaşımlarınız ilgi çekici olmalı ve forum türünüz karşı tarafı etkilemeli. Yani bir mmo forumunuz varsa ve ben mmo forumu ile ilgilenmiyorsam doğal olarak sitenize gelmem Gülümseme
Bunlar dışında sağlam bir seo optimizasyonu yapmalısınız.
hocam sanırım şu anda seom iyi durumda bilmiyorum genel bi forum olsun dedim herkesçe girilebilecek kısıtlama olmasın terbiye sınırları içinde tabi dedim yaptım forumu forumda pazartesi günü ilk saatlari yani pazar gecesi 23.50 gibi açtım siteyi önceden blogdu 2 gün durdu sildim blogu oradan gelen 36 index vardı 1 gecede 60 indexleme yaptı google ama daha alexaya yansımadı 5 üye oldu konu vs paylaşılıyor yarışmada yapıyorum gelenlere orjinal oyun vermeyi vaad ediyorum

bide siz bakın daha ne eklemeliyim siteye birde destek için karşılıklı reklam yapmayı kabul eden bulamadım BSA Dizayn kabul etti oda siteyi açınca konuşalım dedi bana onun açmasını bekliyorum
Kod:
nasiyani.net
Siteniz güzel fakat alan adınız pek hoş durmuyor. Gülümseme
hocam alan adımın amacı eğlenceli bir site olsun diye almıştım üye gelmesini bide sağlarsam eğlence dolu bi site olacak ama gelseler valla 2-3 haftada bir ödüllü yarışma yapacağım gerek epin gerek böyle şu andaki gibi oyun dağıtımı yada 1 yıllık vbulletin,xenforo gelseler bunlarla dolu yarışmalar yapacağım
Merhaba

Sitenizin domaini yaklaşık 1 aylık forum açılma tarihiniz ise yaklaşık 10 gün önce...Gerçekci olmak gerekirse bu kadar kısa sürede ilgi çekici bir site içeriğiniz yoksa kullanıcılar sitenize üye olmazlar.Yani öncelikli olarak kendinizi ziyaretçilerin yerine koyun ve ziyaretçi olarak ne istediğinize bakın gerisi gelecektir.
Emre Hocam gerekli cevabı vermiş ama eklemek istiyorum, her konuda düzene dikkat edin ve internetin size sağladığı her ayrıcalığı kullanmaya çalışın. Süper
yani hocam anlatmak istediğim nerelerde paylaşmalıyım sitemi hit arttırda admefast ekledim bing ve google webmasterda ekli alexada sahiplendim alan adımı daha ne yapmalıyım nerelere eklemeliyim ayrıca evet domain yaklaşık 1 aylık forum ise 5 günlüktür ilk forumu kurduğumda hata yaptım kodlarda mysql gidince silip tekrar kurdum ve bu pazar gece yarısı gibi hizmete açtım forumu yani host 2 haftalık cloud flare vs kurulumu derken vakit kaybettim forumsa 2 günlük daha
Sayfalar: 1 2