MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sitem Güncellenecektir.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Selam Arkadaşlar
İstediklerimi Hemen Yazayım.
1 Domain'e
Temiz Sıfır Kurulum
Siteme Uygun Tema Şuanda : Fortress 2.0 Teması Kullanmaktayım.
http://fotora.net/images/2013/12/08/45.png
torrentler.com'daki Slider Eklentisi
Domain Torrent üzerine'dir.
Shell ve Upload Açıkları için Koruma
Kullanıcı Rankları
Seo Yapılandırması
Chat ve Gerekli Eklentilerin kurulması
Gelişmiş AdminCP Paneli

Gerekli Bilgiler PM yoluyla verilecektir.
İstiyorsanız özel script yazsınlar ?
(08-12-2013, Saat:23:07)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İstiyorsanız özel script yazsınlar ?

Özel lisanslı Scriptim var. hocam Sadece Forum olarak Kullanıcam. Bunu Gülümseme

Konum Günceldir.
(08-12-2013, Saat:23:10)barano Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(08-12-2013, Saat:23:07)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İstiyorsanız özel script yazsınlar ?

Özel lisanslı Scriptim var. hocam Sadece Forum olarak Kullanıcam. Bunu Gülümseme
İsteklerinizin çok fazla olduğunu söylemeye çalışan ifade kullanmış @Smyrna35, veya ben öyle anladım..
(09-12-2013, Saat:11:36)devmybb Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(08-12-2013, Saat:23:10)barano Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

İsteklerinizin çok fazla olduğunu söylemeye çalışan ifade kullanmış @Smyrna35, veya ben öyle anladım..
Nasıl ifade ediyorsa Eleştiri ve Önerilere açıgım fakat Ücretli yaptıracagım için Bana bunlar gerekiyor. İsteklerimi yazdım. Yapan Arkadaş bu kdr sunları sunları yapabilirim der. bakarız anlaşırsak çalışırız olay bundan ibaretdir.