MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Google Seo Kurulum Hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Google Seo Kurulumunda aşagıdaki hatayı alıyorum. Neyi nasıl düzeltmem gerekiyor acaba ?

MyBB, dahili bir SQL hatası olduğunu tespit etti ve aşağıdaki nedenlerden dolayı devam edemiyor.

SQL Hatası:
1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'TYPE=MyISAM CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_general_ci' at line 8
Sorgu:
CREATE TABLE srox3forum_google_seo( active TINYINT UNSIGNED, idtype TINYINT UNSIGNED NOT NULL, id INT UNSIGNED NOT NULL, url VARCHAR(120) NOT NULL, UNIQUE KEY (idtype, url), UNIQUE KEY (active, idtype, id) ) TYPE=MyISAM CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_general_ci;
Hocam Düzgün Yüklediğinizden emin olun.
(07-12-2013, Saat:16:15)FunnyMove Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam Düzgün Yüklediğinizden emin olun.

Şöyle ki, dosyayı yüklüyorum. Plugin Yönetimine giriyorum. Google Seo'yu " Eklentiyi Kur & Aktifleştir " Seçenegine tıklıyorum ve SQL Hatasını Alıyorum. :/
Sanırım forumu ilk başta kurarken tablo ön adları mybb_ iken srox3forum_ gibi birşey yapmışsınız. Sorun bundan kaynaklanıyor.
(08-12-2013, Saat:14:30)SecDragon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sanırım forumu ilk başta kurarken tablo ön adları mybb_ iken srox3forum_ gibi birşey yapmışsınız. Sorun bundan kaynaklanıyor.

Tamamen kaldırıp tekrar forumu kurdum artık sql dosyalarında satır ön eki mybb_ ancak yine aynı hatayı veriyor üzgün