MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: PHP Yardim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar BunU php dilinde yapabilirmyiz yapabilecek arkadaşlar varmı

Kod:
http://kayit.etu.edu.tr/Ders/_Ders_prg_start.php
Ücret olarak ne düsünüyorsunuz?
(05-12-2013, Saat:21:57)Remzi0068 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ücret olarak ne düsünüyorsunuz?

ücret olarak değil bu benim ders konum yardım istiyorum sadece cünkü Geçiş notum olacak yoksa sınıfta kalacam Lütfen acil yardımcı olun
bunu yapmak öyle iki satirla anlatilacak is degil, 1-2 gün ugrastiracak bir is. Eger Temel PHP ve MySQL bilginiz yoksa, bosa kürek cekmeyin derim.
(05-12-2013, Saat:22:04)Remzi0068 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bunu yapmak öyle iki satirla anlatilacak is degil, 1-2 gün ugrastiracak bir is. Eger Temel PHP ve MySQL bilginiz yoksa, bosa kürek cekmeyin derim.

peki bana yardımcı olamazmısınız mysql falan ben size temin etsem öğrenciyim abi sınıfı geçemezsem biterim ....
Kaçıncı sınıfsın ve hangi bölümü okuyorsun ?
(06-12-2013, Saat:23:47)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kaçıncı sınıfsın ve hangi bölümü okuyorsun ?

4 sınıf bilgisayar programlamacılık php verdi hoca
Bilseydim php gösterdiklerini bende 4 seneliğe zorlardım Hayal Kırıklığı Bu arada bu linkteki projenin aynısını yapmanı mı istiyor ?