MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bedava site .TK Sorun yaratırmı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi : http://fkforum.tk
Versiyon MyBB Sürümü : MYBB 1,6
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : Saymakla bitmez
Hata-Sorun AçıkLama :
Arladaşlar Ben .TK bir site açtım yalnız bazı Kuşkularım var kafamda ben konuyu uzatmadan sizlere söyleyim..

Şimdi Ben bu siteden Para Kazanmak istiyorum ve V.İ.P üyelik Satışı yapıp film oyun vb. konularda satış düşüncem var ücretsiz site ama kazanc yapma ihtimalım varmı sorun sıkıntı yaratırmı ücretsiz olması... Diyeceksiniz kazanc yaparmı bilemeyiz ? Benim de sizlere sormak istediğim tam olarak Ücretsiz site olması ilerde üyelik satabilirsem Biranda kapanma silinme ihtimali olabilir mi ?

Sitem Hakkında Düşünce ve öneride yaparsanız sevinirim şimdiden Teşekkür ediyorum Sizlere
Sitem
Kod:
www.fkforum.tk
tk domainle sorun olmaz hocam o konuda şüpheniz olmasın bir arkadaşım çok çok iyi bir yere gelmişti tk domainle ha site kapanması şöyle olabilir free host kullanıyorsanız bazen hostu kapatabiliyorlar...
(04-12-2013, Saat:19:01)The PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]tk domainle sorun olmaz hocam o konuda şüpheniz olmasın bir arkadaşım çok çok iyi bir yere gelmişti tk domainle ha site kapanması şöyle olabilir free host kullanıyorsanız bazen hostu kapatabiliyorlar...

Hocam Free Host 000webhost üzerinden aldım ama ücretliye geçecem Şimdiki amacım biraz siteyi doldurmak Doldurduktan snra Hazır Şekilde Rahatca Ücretliye Taşıyacağım..