MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yeni Forum Domaini
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Beyler VPS Sunucu Aldım Herşey Hazır Ama Tek Domaine Karar Veremedim Genel Bir Forum Kurucam ama Aklıma Bir Türlü Güzel Bir Domain Gelmiyor Güzel Kelimeler veya Domainler Önerebilirmisiniz.
Bu zamanda güzel bir domain bulmak, pazardan 10 kilo muzu 2 tl ye almak kadar zor Gülümseme
(30-11-2013, Saat:20:14)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu zamanda güzel bir domain bulmak, pazardan 10 kilo muzu 2 tl ye almak kadar zor Gülümseme

Gerçektende Öle Kaç Saattir Düşünüyorum Ama Aklıma Bişey Gelmedl "www.webkral.org" var aklıma gelen ama ben .net uzantılı olmasını istiyorum.
haykir.net Gülümseme
(30-11-2013, Saat:20:35)B-S-A Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]haykir.net Gülümseme

Önerin İçin Saol O Bana Uygun Değil...

Beyler "www.dostforum.net" nasıl domain.
Size önerim.Bulduğunuz yada önereceğiniz domainleri pm ile iletiniz aksi halde sizden önce davranabilirler.
(30-11-2013, Saat:21:10)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Size önerim.Bulduğunuz yada önereceğiniz domainleri pm ile iletiniz aksi halde sizden önce davranabilirler.

Aldım Çoktan Domaini Gülümseme