MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: SA mybb Sorunum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2

burda gösterdim

olusturdugum kategoriyi renklendirdim isimde büyüdü ama fakat konu açmak için sayfaya geliyorum geri atıyor

kod : <font color="#00ccff"><span style="text-shadow: 0px 0px 18px ;"><strong><font size="3"># V.İ.P Özel Bölüm</font></

tw verebilirim acil yardımınızı bekliyorum.

<font color="#00ccff"><span style="text-shadow: 0px 0px 18px ;"># V.İ.P Özel Bölüm</font></span>

bunu deneyin

size kodu büyültüyor.
(19-11-2013, Saat:19:40)FunnyMove Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]<font color="#00ccff"><span style="text-shadow: 0px 0px 18px ;"># V.İ.P Özel Bölüm</font></span>

bunu deneyin

size kodu büyültüyor.

hocam öyle oluyor fakat yazı boyutu küçülüyor :/ büyük olması lazım
Merhaba;

Sitenizde herhangi bir sorun göremedim. Ama kodunuzda biraz sıkıntı var. Kodunuz tam değil. Aşağıdaki Kodu Kullanır mısınız?

Kod:
<font color="#00ccff"><span style="text-shadow: 0px 0px 18px ;"><strong><font size="3"># V.İ.P Özel Bölüm</font></strong></span>
size değerini 1,2,3 sayı büyüdükçe boyutta büyür kendiniz ayarlıcaksınız artık Gülümseme
Bu arada yazı boyutundan bahsetmişsiniz. Yazı boyutunu büyütmek için aşağıdaki kodu kullanın.

Kod:
<font color="#00ccff" size="4"><span style="text-shadow: 0px 0px 18px ;"><strong><font size="3"># V.İ.P Özel Bölüm</font></strong></span>

Size kelimesinin karşısındaki 4 rakamını 7 ye kadar arttırabilirsiniz...
(19-11-2013, Saat:19:42)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba;

Sitenizde herhangi bir sorun göremedim. Ama kodunuzda biraz sıkıntı var. Kodunuz tam değil. Aşağıdaki Kodu Kullanır mısınız?

Kod:
<font color="#00ccff"><span style="text-shadow: 0px 0px 18px ;"><strong><font size="3"># V.İ.P Özel Bölüm</font></strong></span>

sizin kodunuzda aynı büyük fakat geri atıyor :/ teamviewer versem baglanırmısınız acaba ?
Geri atmadan kastınız nedir? Ben bir sorun göremedim forumunuzda...
Sayfalar: 1 2