MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: CSS Sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar mybb de menüyü ekleyince css de "padding" var ondan aşağı kayıyor ama ol olmazsa da üstüne gelince arkaplan olmuyor nasıl çözeriz.

Şuanki Hali bu : http://j1311.hizliresim.com/1h/b/udjq5.png
Padding kaldırınca ki hali : http://j1311.hizliresim.com/1h/b/udjsj.png
Site adresiniz nedir ?
localhost çalışıyorum hocam
Padding verdiğin etikete display block ekle. Ve ul etiketine overflow:auto yada hidden ekle.
(11-11-2013, Saat:12:52)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Padding verdiğin etikete display block ekle. Ve ul etiketine overflow:auto yada hidden ekle.

display:block; zaten ekli bide ul etiketine overflow:auto ekledim gene aynı şekilde.
Direk kodları versen daha kolay olacaktır aslında yada demo site Açık Ağızlı Gülümseme
(11-11-2013, Saat:20:10)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Direk kodları versen daha kolay olacaktır aslında yada demo site Açık Ağızlı Gülümseme

html:
Kod:
<div id="ustkisim">
<div class="ustmenu">
<ul id="page-bar">
<li><a href="#">Anasayfa</a></li>
<li><a href="#">Hakkımızda</a></li>
<li><a href="#">Ekibimiz</a></li>
<li><a href="#">Blog</a></li>
<li><a href="#">Reklam-Sponsorluk</a></li>
<li><a href="#">E-Market</a></li>
<li><a href="#">Anketler</a></li>
<li><a href="#">İletişim</a></li>
</ul>
</div>

</div>

css:

Kod:
#ustkisim{
background:url(images/bulut/siyahbg.gif);
width: 76%;
border-top-left-radius:30px;
border-top-right-radius:30px;
box-shadow:0 1px 6px rgba(0,0,0,0.4);
margin:10px auto 0;padding:16px 10px}

.ustmenu{margin-left:15px;float:left;margin-top:-10px;font:13px Regular;}
.ustmenu h3{font-size:14px}
#page-bar ul{margin-top:-6px;list-style:none;}
#page-bar li{margin-top:-6px;float:left;list-style:none;cursor:pointer;display:block;}
#page-bar li:hover{background:#182846 url(images/bulut/tcatbg.png) repeat-x;text-shadow:0 0 20px #fff}
#page-bar a,#page-bar a:visited{color:#FFF;display:block;margin:0;padding:7px 17px;}
#page-bar a:hover{text-decoration:none;display:block;color:#000;text-shadow:0 0 20px #fff}
#ustkisim 'a
overflow:auto ekle. Denedim sorun yok Uyku