MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb Tema Çizim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Biraz yavaş çizdiğimden dolayı sabahtan beri anca bunlar tamamlanabildi..

resim

resim

(22-10-2013, Saat:21:21)xFeyz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Değişiklikler olacaktır. Tema yolda.. %60..

resim

resim

Not : Temayı böyle çizmemi xFeyz istedi , ayrıca daha çiziliyor.
bune screwy temasıyla aaynı bildiğin
(20-10-2013, Saat:16:03)Fiber Türkiye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bune screwy temasıyla aaynı bildiğin

Not'u okumanızı tavsiye ederim Gülümseme.
(20-10-2013, Saat:16:03)Fiber Türkiye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bune screwy temasıyla aaynı bildiğin

Ben hiç benzetemedim nedense, kıskançlık seziyorum..

Güzel olmuş, eline sağlık. :)
bedava dağıtın süper tema olmuş SüperSüper
hocam nie hemen diğer şeylere benzetiyorsunuz ben benzemiş dedim header kısımları %60-70 aynı diğer kısımları bilemem
(20-10-2013, Saat:16:29)furkomm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Ben hiç benzetemedim nedense, kıskançlık seziyorum..

Güzel olmuş, eline sağlık. Gülümseme

Teşekkürler Gülümseme

(20-10-2013, Saat:16:31)erce bayer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bedava dağıtın süper tema olmuş SüperSüper

xFeyz kodluyacak, onunla bir konuşmam lazım Gülümseme

(20-10-2013, Saat:16:38)Fiber Türkiye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]hocam nie hemen diğer şeylere benzetiyorsunuz ben benzemiş dedim header kısımları %60-70 aynı diğer kısımları bilemem

Artık sizinle ilgilenmiyorum.
hocam iki kenarı oval yaptınız diye farklımı oldu sanıyorsunuz her tarafı aynı bi panel değişmiş bide navigation kısmı birazda oval iki temada birbirini anımsatıyor yarası olan gocunur diyor noktayı basıyorum sizze kalmış gerisi
Sayfalar: 1 2 3 4