MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Funny Rank Seti V.1
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba Arkadaşlar..Sizlere Kısa bir sürede yaptığım rank setini paylaşayım dedim.Bayram Hediyesi Olsun Benden size.. Gülümseme İçinde ışık efekti vermiştim sarı ve beyaz iyi gidiyor ikisinide psd dosyasına ve png şeklinde koydum..İyi Günlerde Kullanmanız Dileği İle..İçinde Yazı Fontu Vardır.Bilginize..ünlem

DestekPlus.Org için yapılmıştır.

resim

Buyrun Link ;

Kod:
http://yadi.sk/d/VzNKCj04ArBSG

İyi Günlerde Kullanmanız Dileği İle..
Eline sağlık. Boyut ve ikonlar biraz daha ufak olsaydı iyi olurdu Gülümseme
Tasarım iyi denebilir fakat ikonlar ranke göre alakasız olmuş yani moderatörde ki o ünlem ikonu anlamsız olmuş daha küçük ikonlar kullanılabilirdi.

Bu arada bir uyarıda bulunayım forum kuralları gereği şifrelemeler yapacaksanız başka site adı ile yapmamanız lazım buranın adresi ya da kendi isminizle yapsanız daha iyi olurdu.

İyi forumlar.
(13-10-2013, Saat:17:08)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tasarım iyi denebilir fakat ikonlar ranke göre alakasız olmuş yani moderatörde ki o ünlem ikonu anlamsız olmuş daha küçük ikonlar kullanılabilirdi.

Bu arada bir uyarıda bulunayım forum kuralları gereği şifrelemeler yapacaksanız başka site adı ile yapmamanız lazım buranın adresi ya da kendi isminizle yapsanız daha iyi olurdu.

İyi forumlar.

Hocam Sorun ise kaldırırz sorun yok.. Gülümseme Forumum Var Ancak kullanmıyorum yani öylesine duruyor şu an sadece bloğum var Gülümseme

Önerileriniz Doğrultusunda V2 Yapma girişiminde bulunacağım..Yorum için Teşekkkür Ederim Gülümseme
(13-10-2013, Saat:17:12)FunnyMove Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(13-10-2013, Saat:17:08)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tasarım iyi denebilir fakat ikonlar ranke göre alakasız olmuş yani moderatörde ki o ünlem ikonu anlamsız olmuş daha küçük ikonlar kullanılabilirdi.

İyi forumlar.

Hocam Sorun ise kaldırırz sorun yok.. Gülümseme Forumum Var Ancak kullanmıyorum yani öylesine duruyor şu an sadece bloğum var Gülümseme

Önerileriniz Doğrultusunda V2 Yapma girişiminde bulunacağım..Yorum için Teşekkkür Ederim Gülümseme
Benim için sıkıntı yok hocam,siz sıkıntı yaşamayın diye söyledim aklınız bulunsun diye dedim sıkıntı yaşamayın diye uyarıyım dedim.

Ranklerinde oval ve daha sade renkler tercih edersen daha çok tutulur. Yani oval olacak ve sade rankler genellikle beğeniliyor.

Şuan bende arıyorum birkaç rank kendimde yapacam birazdan da fikir bulmam lazım örnek oluşturabilcek tasarım bulamadım Gülümseme neyse v2 'ye bakalım nasıl olacak..

İyi forumlar.
DestekPlus'da iş görmez bence.
[color=#FF4500]Şifresini Ne Rarın ?

rar şifresini ne acaba
Konu ile ilgili iletişime geçildi.