MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: tema genişletme
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
arkadaşlar ben sitemi kurdum fakat temayı genişletemedim container ve div shadovdan deiştiriyordum ama benim temamın şablonunda div shadow yok ve containerden genişlettiğim zamanda sağa doğru kayıyor bunu nasıl düzeltebilirim?
Kod:
http://www.pricesroad.tk/index.php
Genişlemeyi Doğru Yerden Yapıyorsunuz.Ancak Gölge Ve Tema Ayarları Belirli Bir Genişliğe Göre Ayarlandığı İçin Bence Temanın Orjinal Genişliğinden Devam Edin
buda çok dar kardeşim ya birazcık genişletsem yine yeter gölge felan önemli deil Gülümseme
Ben veriyorum

AdminKP-Temalar-Kendi temanı seç-global.css-orda genişlik var istediğin kadar çoğalt sana kalmış
tema genişlemiyor genişletsen bile sağa kayıyor orjinali böyle biyeri genişletsen diger taraf bozuluyor.bende cok arştırdım yapılır ama cok uğraşman gerek.
(18-05-2012, Saat:11:15)ilkay199 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben veriyorum

AdminKP-Temalar-Kendi temanı seç-global.css-orda genişlik var istediğin kadar çoğalt sana kalmış

arkadaşım bu seferde tema sağa kayıyor onu bende denedim ama ilgilendiğin için saol yinede ama ben genişletmekte ısrarlıyım yardım edecek varmı Gülümseme
bende ısrarlıyım ama tema yapımcısıyla irtibata geçmek lağzım nasıl oldugu hakkında bir bilgi verebilir.
Arkadaslar bu sorunun cevabini bilen yokmu tema cok dar sag panel bile ekleyemiyorum...biraz genislese yeter genisliyor ama hep saga kayiyor yokmu bunu cözümü...
Sayfalar: 1 2 3