MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: yardım eklentiler
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
lütfen yardım edin eklentileri aktif edmylarum yanlısıkla chat dosyalarını forum dosyaların ıcıne attım destek!
Site adresinizi ekleyin...
hiledunya.tk

bide duyuruya link eklynce on tarafa gelyr
Eklentiyi aktifleştirememekten kastınız nedir?

Dosyaları yanlış yere attıysanız attığınız yerden dosyaları bulup silebilirsiniz.
ınc ye attım eklentı dosyalarını

bazıları eklentıler aktıf edlyr ama
Hocam şu sorunu düzgünce anlatsanız bende adam gibi yardım etsem? Cımbızla laf alıyorum resmen ağzınızdan. Eklenti dosyalarını yanlış yere attıysanız eklenti dosyalarının isimlerine bakarak ftp den silin. Daha sonra normal yerlerine tekrar atın...

Ayrıca dosyaları yanlış yere atmanız ile eklentileri aktifleştirmenizin bir alakası olamaz gibi. O şekilde bir bozulma olacağını sanmıyorum...
ben dikey yatay puling indirdim ilkte çalıştı sonra yanlısıkla pasifleştirdim sonra yine aktif olmadı
İyide postbiti dikey yada yatay yapmak için plugin'e ihtiyacını yok ki...

postbit_classic şablonunu postbit ile değiştirirseniz postbit dikey olur. Postbit şablonunu orjinale çevirip postbit şablonunu postbit_classic şablonu ile değiştirirseniz postbitiniz yatay olur. Bu tür basit işlemler için eklenti kullanmanız veritabanını kasmaktan başka bişi yapmaz..
Sayfalar: 1 2