MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yeni Mesaj var vb. iconları nasıl değiştirebilirim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Resim
resim

merhaba arkadaşlar. Kare içerisine aldığım bölümdeki iconları nasıl değiştirebilirim ?

forumum:
Alıntı:oyunfrm.hol.es
Temanızın dosyaları için newfolder.gif, hotfolder.gif şeklinde klasör resim dosyaları mevcut.Bu dosyaların yerine kendize uygun gelen ve aynı isimde ve uzantı olan dosyaları atarak düzeltebilirsiniz.
olmuyor dostum. Zaten alt kısımları değiştirdim. Üst kısımdaki iconlar kaldı
(23-09-2013, Saat:18:09)panpaxd Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]olmuyor dostum. Zaten alt kısımları değiştirdim. Üst kısımdaki iconlar kaldı
Üst kısımda ki ikonlar derken hocam ? siz ftp'den temanızın resim dosyalarının içine dediğim gibi newfolder.gif adlarında birkaç tane dosya var bunları aynı uzantıda ve isimde olan başka istediğiniz dosyalarla değiştirceksiniz.
bir konunun iconları var bir de altta gösterge iconları var
xx iconu = yeni konu var bu şekilde olan iconları değiştirdim
ancak konunun sol tarafındaki iconlar konusunda yardım istiyorum
(23-09-2013, Saat:18:10)panpaxd Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bir konunun iconları var bir de altta gösterge iconları var
xx iconu = yeni konu var bu şekilde olan iconları değiştirdim
ancak konunun sol tarafındaki iconlar konusunda yardım istiyorum
Konu isimlerinin yanında ki ikonlar zamanla değişcektir biraz bekleyin düzelcektir. Sitenizi kullanıma açarsanız bakabilirim soruna...
hocam kayıt olmak gerçekten mi zor ?
(23-09-2013, Saat:18:14)panpaxd Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]hocam kayıt olmak gerçekten mi zor ?
Zaten üye olmuştum hocam bana admin yetkisi verin düzelteyim sorunu resim yolunda fazla kod eklenmiş...
Sayfalar: 1 2