MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Acemi Tasarım v1 :)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar acemiyim ilk program açıldıgında yaptıklarım

Header
Kod:
Bir Zamanlar forumdepo.10tl.net  diye bir sitem vardı onun için yapmıştım :)

resim

İmza
Kod:
Buda bir web master forumunda imza için yaptım

resim
Logoda ki çöp kutusuna anlam veremedim açıkcası Hayal Kırıklığı Yeni birisi için logo için söylüyorum renk ve fontlar uymuş onun dışında imzanın arkaplanı değiştirilirse güzel birşey olabilir.
Yazı biraz uyumsuz olmuş. Ayrıca ikon ne alaka anlayamadım Kararsız
çöp kutusunun anlamı depo diye anlatmak istemiştim ama olmadı sanırım çuvalladık üzgün
(23-09-2013, Saat:18:21)KaTiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]çöp kutusunun anlamı depo diye anlatmak istemiştim ama olmadı sanırım çuvalladık üzgün
Herşey zamanla olacaktır hocam, size tavsiyem hazır ikonu çok zorda kalmazsanız kullanmayın genellikle photoshopun içerisinde şekiller mevcut ve internette çok güzel başka şekillerde var onları indirerek kendi ikonuzu çizerseniz tasarımınız daha da güzel durur.
(23-09-2013, Saat:18:25)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(23-09-2013, Saat:18:21)KaTiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]çöp kutusunun anlamı depo diye anlatmak istemiştim ama olmadı sanırım çuvalladık üzgün
Herşey zamanla olacaktır hocam, size tavsiyem hazır ikonu çok zorda kalmazsanız kullanmayın genellikle photoshopun içerisinde şekiller mevcut ve internette çok güzel başka şekillerde var onları indirerek kendi ikonuzu çizerseniz tasarımınız daha da güzel durur.
haklısınız teşekkür ederim yapıcam dediklerinizi daha bugun bismillahla başladık programa olucak okadar Gülümseme
forumdepo.10tl.net diye sitem vardı demişsiniz hala forum duruyor hocam Gülümseme
(23-09-2013, Saat:21:23)DeathAnqeL™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]forumdepo.10tl.net diye sitem vardı demişsiniz hala forum duruyor hocam Gülümseme

evet duruyor yani forum bi iş için açtım ama olmadı yani forum silinecekmi yani illa Açık Ağızlı Gülümseme