MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Site teması bozuk
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site Site Adresi :
Kod:
www.egitimdeposu.net
Versiyon MyBB Sürümü :1.6.10
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
Google seo vb
Hata-Sorun Sorun açıklaması : yüklediğim temalar hep sorun çıkarıyor. Default tema bile sorun çıkarıyor. Resimdeki gibi gözüküyor. Bi kaç defa bu konuyu yazdım ama çözen olmadı yardım edebilir misiniz.
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :
resim

Yardım edebilecek yok mu arkadaşlar?
Lütfen artık biri yardım etsin ya
Flood yaptığınız için uyarı cezası aldınız. O kadar cezanız var hala öğrenememişsin kuralları...

En son ne gibi değişiklikler yaptınız siteniz de? Yada sitenizde Admin paneli veya ftp erişimi yapabilecek diğer kişiler neler yapmış öğrenirseniz daha kolay olur işimiz.

Genelde bu tür görüntüler site yüklenemediği zaman olur bende
Merhaba,
Bana göre sorununuz sunucu firmanızdan kaynalı.Başka bir sunucuyu denermisiniz örneğin ücretsiz bir sunucuyu denermisiniz.
Global.css de forum genişliğini artırmıştım. Eski haline getirdim ama olmadı. Şimdi tüm temalar bozuk. ve images klasörünün dosya izinleri 777 olmuyor. flood yaptığım için özür dilerim

Sunucudan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Aynı sunucuda başka mybb tabanlı sitemde var. Onda bu problem yok.
O halde sorun ya global.css ten yada headerincludedendir.
site bilgilerini pm atsam bakma şansınız var mı

Global.css yi orjinale dönüştürdüm ama düzelmedi.

Aynı temayı bu siteme yükleyince bozuk çıkıyor. Başk bir siteme yüklediğimde normal. Sorun temaladardan da kaynaklanmıyor.

Sanırm kimse yardım etmeyecek
kartdeş sana bi öneri vereyim düzelir büyük ihtimalle.
ftp dosyalarını yedekle ftp boş bir index.html dosya at. on dk filan bekledikten sonra bir html 5 template at ftpne bak onlarda sorun çıkarıyormu çıkarmazsa yani resimler ve css ler sağlam çalışırsa tekrar mybb dosyalarını ftpye gönder sorunun düzelecektir.
ek olarak bunlardan sonra yine yapamazsanız bana ulaşın yardımcı olayım.
Sayfalar: 1 2