MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bu Bölümleri Kaldırmak İstiyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site Site Adresi :
Kod:
www.forumasteo.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.10
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : eklenti yok

Hata-Sorun Sorun açıklaması : resimdeki bölümleri kaldırmak istiyorum adminkp ve mod kp ziyaretçilerede gözüküyor hiç gitmiyor özel mesajlarınız bölümüde aynısı siteye girip veya resme bakarak görebilirsiniz.
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : resim
Linkleri bir daha code tagları içerisine almazsanız ceza alıcaksınız...

Mod paneli ve özel mesajlarınızın herkese gözükme sebebi kodların yanlış şablona eklenmesidir... Header_WelcomeBlock_quest şablonunda olan kodlar herkese görünür... Bu sorun temanın orjinalinde yok yaptığınız değişiklikleri eski haline çevirin. Yada temayı sıfırdan kurun.
(21-09-2013, Saat:17:01)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Linkleri bir daha code tagları içerisine almazsanız ceza alıcaksınız...

Mod paneli ve özel mesajlarınızın herkese gözükme sebebi kodların yanlış şablona eklenmesidir... Header_WelcomeBlock_quest şablonunda olan kodlar herkese görünür... Bu sorun temanın orjinalinde yok yaptığınız değişiklikleri eski haline çevirin. Yada temayı sıfırdan kurun.

kusura bakmayın unutuyorum code tagına almayı

tema yüklediğimde böyleydi değişiklik yapmadım kodlarımı bulmam lazım ozaman
(21-09-2013, Saat:17:05)abdullah634938 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]kusura bakmayın unutuyorum code tagına almayı

Temanın o şekilde gelmesi imkansız çünkü önceden bende kullanmıştım temayı temada herhangi bir sıkıntı yoktu.

header_welcomeblock_member ve header_welcomeblock_quest şablonlarını orjinale dönüştürmeyi deneyin.

İşlem öncesinde yedek alın büyük ihtimalle tema bozulacaktır. Bu arada temayı hangi siteden indirdiniz?

Eğer sorun çözülmezse teamwiever numaralarınızı özelden atın bir bakayım.
(21-09-2013, Saat:17:15)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(21-09-2013, Saat:17:05)abdullah634938 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]kusura bakmayın unutuyorum code tagına almayı

Temanın o şekilde gelmesi imkansız çünkü önceden bende kullanmıştım temayı temada herhangi bir sıkıntı yoktu.

header_welcomeblock_member ve header_welcomeblock_quest şablonlarını orjinale dönüştürmeyi deneyin.

İşlem öncesinde yedek alın büyük ihtimalle tema bozulacaktır. Bu arada temayı hangi siteden indirdiniz?

Eğer sorun çözülmezse teamwiever numaralarınızı özelden atın bir bakayım.
tam hatırlamıyorum tekrar bulunca link veririm yabancı bir siteydi.
Bu linkteki temayı indirip kurun...

Kod:
http://mybbdepo.com/mybb-web-design-v1-konusu.html
tamam kurdum yine aynı kaldı
(21-09-2013, Saat:17:28)abdullah634938 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]tamam kurdum yine aynı kaldı

Default temada da aynı sorun mu var?
Sayfalar: 1 2