MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb PRemium tema
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
merhaba arkadaşlar geçenlerde bir konumda bahsettiğim tema yapımı hakkında önerilerinizi almıştım onun doğrultusunda bir tema yaptım aslında yapmak sayılmaz benimki. bir tema aldım üzerinde farklı temalardan eklemler yapark yeni bişey çıkarmaya çalıştım ne kadar başarılı oldum ona siz karar verin.
resim
resim
resim
indirmek isteyenler buradan :
Kod:
http://yadi.sk/d/r4BZfUDF9dCUV
vaay güzel temaymış. warez değil demi?
Fena değil. Biraz daha geliştirilebilir. Açıkçası koyu renkli tema yerine açık renkli temalar üzerinde çalışsan daha iyi olur... Gülümseme
Güzel ama postbiti beğendiğimi söyleyemem forumbit hoşuma gitti doğrusu.
teşekkürler beyler.
yanlız bunda eksikler var yapamadığım yerler onlarıda ekleyebilen olursa çok harika birşey olacağına garanti verebilirim.
mesela giriş yap dediğimizde ipboard şeklinde login box denedim ama yapamadım.
menüyü logonun üzerine almaya çalıştım onuda yapamadım eğer yapılırsa çok güzel olacağını düşünüyorum.
Siyah renkler olmasaymış kullanabilecek bir tema olmuş... navbarı ve menüyü beğendim onun dışında postbit güzel durmuş logo yeri ve renkler biraz daha açılırsa çok güzel tema olacaktır.
Tema Güzel Ama Siyah Renk Kötü Olmuş Daha Açık Renk Kullanılır Olsaydı Daha GüzeL oLrd
önerilerinizi değerlendireceğim beyler teşekkürler temanın diğer versiyonunda beyaz veya gri düşünüyorum.
Sayfalar: 1 2