MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Siteyi geri yükleme
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Herkese merbaha. Mybb 1.6.9 sürümlü sitem hacklendi. Benim elimde ftp dosyaları ve sql backup u mevcut. Site hacklenince 1.6.10 sürümünün sıfır kurulumunu yaptım. Fakat eski temamı ve forumumu geri getirmek istiyorum. En önemlisi benim için temam. 2 sorum olacak;
1-Eski temamı geri getirebilirmiyim ?
2-Eski forumumu geri getirebilirmiyim.?

Not: phpmyadmin panelinden sql backupı geri getirmek istediğimde aldığım hata aşağıdaki gibidir;

MyBB Database Backup
-- Generated: 18th August 2013 at 09:44
-- -------------------------------------
CREATE TABLE `mybb_adminlog` (

`uid` INT( 10 ) UNSIGNED NOT NULL DEFAULT '0',
`ipaddress` VARCHAR( 50 ) NOT NULL DEFAULT '',
`dateline` BIGINT( 30 ) NOT NULL DEFAULT '0',
`module` VARCHAR( 50 ) NOT NULL DEFAULT '',
`action` VARCHAR( 50 ) NOT NULL DEFAULT '',
`data` TEXT NOT NULL ,
KEY `module` ( `module` , `action` )
) ENGINE = MYISAM DEFAULT CHARSET = utf8;

MySQL çıktısı: Belgeler

#1050 - Table 'mybb_adminlog' already exists
Bir fotoğraf olsaydı iyiydi :S

Yedeği başka türlü alıp tekrar import etmeyi deneyin ? bu arada yedek kaç mb ?
Yedeği yüklemek istediğiniz veritabanının boş olduğundan emin olun. Eğer boşş olduğu halde hata alıyorsanız yedeğinizin dosyası bozuktur veya yanlış bir dosya yüklüyor olabilirsiniz...
resim

buyrun...

Veritabanı nasıl boş olabilirki. Yeni kurulum yaptım..
Tüm tabloları kaldırıp tekrar deneyin.

İngilizceden pek anlamam ama anladığım kadarıyla ve tabloya baktığım kadarıyla mybb_adminlog dosyası zaten var diyor. Tümünü seçin tabloların, kaldırın tabloları, tamamen silince yedeği içe aktarın, yedekde sorun yoksa olacaktır.
Hocam yedek yüklemek istiyorsunuz veritabanının boş olması lazım... Yeni kurulum yaptıysanız phpmyadminden tüm tabloları silin ve tekrar deneyin.
Çok teşekkür ederim. Hepsi geri geldi..
hala yapamadıysan ulaş bana diyecektim Gülümseme
yaptığına göre konu kapanabilir.
kısacayapımı anlatalım.
---------------------------------
-önce boş bir veritabanı oluşturuyorsunuz varolan bir veritabanının üzerine eklerseniz yukardaki arkadaşın aldığı hatayı alırsınız.
-ikinci olarak phpmyadminden içe aktar diyerekten eski veritabanı tablolarınızı içeri aktararın.
-herşey oldu sorunsuz yaptınız fakat bazı yerlerde hatalar çıkıyor örn tüm konular var gözüküyor istatistiklerde ancak konuyu açtığınızda forumda böyle bir konu yok diyor.
- o zaman tablolara bakıyorsunuz datacache diye bir tablo var onun içine giriyoruz ve post tablosunu düzenliyoruz. hala yapamayan olursa bana ulaşsın...
Sayfalar: 1 2