MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Group Image Yerine CSS [Tek Renk]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Global.css en sonuna ekleyin:
Kod:
.kullanicibaslik {
    background: orange;
    text-align: center;
    border: 5px dashed #dedefe;
    border-radius: 10px;

}
{$post['usertitle']}<br /> nin üstüne
Kod:
<div class="kullanicibaslik">
ekle.{$post['usertitle']} altına
Kod:
</div>
ekle.
Postbit şablonundan {$post['groupimage']} sil.Olmadıysa {$post['groupimage']} yi eski yerine kopyala {$post['userstars']} sil
Renk değiştirmek için:
Global css'nin en altına eklenecek kodda
background: istediginizrenginigilizcesi;
Not:Tek renktir.Altta teker teker renklerin resmi var.
Resim
resim
Ya hiç mi zevk yok sizde. Bu nedir böyle?
(05-09-2013, Saat:14:54)WampiR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ya hiç mi zevk yok sizde. Bu nedir böyle?

İlk CSS çalışmalarım bunlar
(05-09-2013, Saat:14:54)ard26tr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(05-09-2013, Saat:14:54)WampiR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ya hiç mi zevk yok sizde. Bu nedir böyle?

İlk css çalışmaların olabilir. Photoshop'tan çizip css dökmen gelişimin açısından daha iyi olur. Bu şekilde gelişmen çok zor.
(05-09-2013, Saat:14:59)WampiR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(05-09-2013, Saat:14:54)ard26tr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

İlk css çalışmaların olabilir. Photoshop'tan çizip css dökmen gelişimin açısından daha iyi olur. Bu şekilde gelişmen çok zor.

Tam üstüne bastın.Her gün yeni birşeyler yapmaya çalışıyorum.Var olanı geliştirmeye çalışıyorum.Sizlerinde yorumunu almak için paylaşıyorum burada.
Demo yokmu hocam ?
(05-09-2013, Saat:21:36)musditr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Demo yokmu hocam ?

Ben konuyu yorumlarınızı almak için açtım.Demo yok maalesef.
Dashed ' in px ' ini çok yüksek yapmışsın kardeşim yani border ' in. 2 yapsan daha güzel olur diye düşünüyorum.