MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb Acil yardım.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
:home: Site Adresi :
Bilgi-Kaynak MyBB Sürümü : 1.6.10
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : resim
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : resim

eklentilerim pasif ama tema bugda kalmış anahtar kelimeleri aktif deaktif ettikçe alta 1 adet daha geliyor
google seo nuz kurulmamış haberiniz olsun, eklentiyi pasifleştirin ve daha sonra tabi kaldırmak stiyorsanız ftpden pluginslerden silin eklentiler blümünden de kaldırın
yardımınız için teşekkür ederim google seo kurulu. Ek olarak hatayı kendim çözdüm showread sablonu içine ek kod eklemesi yapmış teşekkürler
(05-09-2013, Saat:11:09)zanex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]yardımınız için teşekkür ederim google seo kurulu. Ek olarak hatayı kendim çözdüm showread sablonu içine ek kod eklemesi yapmış teşekkürler

Hocam tam olarak kurulu değil o kodlarrı .htcasses a kaydedin Gülümseme
(05-09-2013, Saat:11:11)cemm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(05-09-2013, Saat:11:09)zanex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]yardımınız için teşekkür ederim google seo kurulu. Ek olarak hatayı kendim çözdüm showread sablonu içine ek kod eklemesi yapmış teşekkürler

Hocam tam olarak kurulu değil o kodlarrı .htcasses a kaydedin Gülümseme

kodlar .htaccessde kayıtlı ama neobro kullandıgım için öyle gösteriyor Gülümseme
Konuyu ve Konu Başlığını Kurallara Uygun Bir Şekilde Düzenleyin. Konu şablonunu ekliyorsun site adresini yazmıyorsun bu nasıl iş?
(05-09-2013, Saat:11:53)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Konuyu ve Konu Başlığını Kurallara Uygun Bir Şekilde Düzenleyin. Konu şablonunu ekliyorsun site adresini yazmıyorsun bu nasıl iş?

önceden yazıyordu sorunu çözdükden sonra site ismini kaldırdım resimleri ve sürümü bıraktım. Aynı sorunu yaşıyan varsa halletsin diye yorumları okumadınız sanırsam