MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: 30 tl'ye logo yapılır.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Sağladığınız Hizmetler: Logo
Nasıl Çalışıyoruz: serbest
Fiyat Listeniz: 30 tl
ödeme: yapıkredi bankası,paypal
İletişim Bilgileriniz: özel mesaj
logolarınız 1 saat içerisinde teslim edilir.

resim resim

resim resim

resim
Bence çok pahalı.
Nedenmi ?
Ücretsiz bir sistem ve temaların bile yaklaşık olarak 30 tl olmadığı bir sistemde siz logoyu 30 tl yapıyorsunuz.
(03-09-2013, Saat:21:51)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bence çok pahalı.
Nedenmi ?
Ücretsiz bir sistem ve temaların bile yaklaşık olarak 30 tl olmadığı bir sistemde siz logoyu 30 tl yapıyorsunuz.

logoyu alacaksan al almıyorsan konumu baltalama tamam.
Ne kadar agresif birisiniz.Yani bir öneri sunuyorum önerimi beğenmiyorsanız beğenmedim diyebilirsiniz.
İyi günler.
(03-09-2013, Saat:21:54)ReLaKx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(03-09-2013, Saat:21:51)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bence çok pahalı.
Nedenmi ?

Burada baltalama yok. Arkadaş fikrini söylemiş. Direk terslemenin lüzumu yok. Ayrıca bu tarz basit sebeplerden ötürü konu raporlamayın habire. Gülümseme
(03-09-2013, Saat:21:57)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(03-09-2013, Saat:21:54)ReLaKx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
Nedenmi ?

Burada baltalama yok. Arkadaş fikrini söylemiş. Direk terslemenin lüzumu yok. Ayrıca bu tarz basit sebeplerden ötürü konu raporlamayın habire. Gülümseme

yahu ben burada ticaret yapıyorum.burası sohbet edilecek yermiki bana yorumsuz konularla geliyor.

(03-09-2013, Saat:21:56)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ne kadar agresif birisiniz.Yani bir öneri sunuyorum önerimi beğenmiyorsanız beğenmedim diyebilirsiniz.
İyi günler.

ben değil asıl sen agrefsizsinki sormuş olduğun konunun bile ne demek olduğunu bilmiyorsun.sana hiç öğretmedilermi ticaret yapılan yerde boş ve gereksiz yazı yazılmayacağını şimdi konum içine ettiniz bravooooo.
ben olsam hem 30 tl verip hemde bu kötü logoları yaptırmam biraz daha ustalaş
Daha profosyenel firmalar 10Tl ye bunun bin kat daha iyisini yapıyor
Öneri Mahiyetinde Yazıyorum, Gerçekten Fiyat Biraz Abartılı. İkonların Hazır Olduğu Belli. Belki De Kullandığınız Programın Bile Linsansı Üç tane Logo fiyatıdır.
Sayfalar: 1 2