MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: İkinci temam ard26trv2 yorumlarnızı bekliyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
İkinci temam Gülümseme
resim
resim
resim
resim
resim
Yorumlarınızı bekliyorum
Arkadaşlar indirme linkini verecektim ancak virustotale attığımda virüs buldu bende anlamadım sadece resimler ve xml dosyaları vardı isteyen olursa linki atarım.
NOT:Bu tema ard26tr tema serisinin son teması artık daha profesyonel temalar yapmaya başlayacağım.
ben istiyorum
eh işte beğenmedim üzgün
(02-09-2013, Saat:23:25)NmDahmeT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Default temanın ırzına girmişsin Açık Ağızlı Gülümseme

eh işte beğenmedim üzgün

Bu cevabı atmakdaki amacınız neydi anlayamadım.İkinci temam olduğunuda yazdım konuya.Beğenmedim yazmışsınız anladım ama Default temanın ırzına girmişsin ne demek hocam.Default tema olacak tabi başka nasıl tema yapayım?
(02-09-2013, Saat:23:25)NmDahmeT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Default temanın ırzına girmişsin Açık Ağızlı Gülümseme
eh işte beğenmedim üzgün

Bir daha ki sefere düzgün ve adaplı bir yorum atın. Ne demek temanın ırzına geçmişsin sonra ceza alınca yetkililer suçlu oluyor.

Bu mesajınızdan ötürü 1 Haftalık %10 Uyarı Aldınız.
Merhaba,
2.Temanıza göre güzel bir çalışma olmuş.
Virüs bulma sorununa gelince bilgisayarınızda olan bulaşıcı bir virüsden kaynaklanabilir.Bunun için pcnize antivirüs programı kurup taratınız var ise başka programları deneyiniz.
(03-09-2013, Saat:00:00)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,
2.Temanıza göre güzel bir çalışma olmuş.
Virüs bulma sorununa gelince bilgisayarınızda olan bulaşıcı bir virüsden kaynaklanabilir.Bunun için pcnize antivirüs programı kurup taratınız var ise başka programları deneyiniz.

Yorumunuz için teşekkürler.Çok download yaparım(oyun yamaları vb) ondan gelmiş olabilir.Avast'ı kullanıyorum yarın bi virüs taraması yapayım en iyisi.Pek alakası olacağını sanmıyorum ama COMODO Firewall'da kullanıyorum birde Antilogger var tabiiGülümseme
(02-09-2013, Saat:23:58)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
eh işte beğenmedim üzgün

Bir daha ki sefere düzgün ve adaplı bir yorum atın. Ne demek temanın ırzına geçmişsin sonra ceza alınca yetkililer suçlu oluyor.

Bu mesajınızdan ötürü 1 Haftalık %10 Uyarı Aldınız.

Eyvallah Açık Ağızlı Gülümseme