MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Editor Sorunum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Sitem:
Kod:
www.forumgenel.pusku.com

Benim Bir Forumum Var Başka Bir Yerden Bulduğum Bilgiyi Forumumda Konu Açmak İstedim Kendi Forumumda Konu Açtım Bilgiyi Yapıştırdım Kaydettim.Ama Yazı Bozuldu.Linkler Bozuldu. Bakın:
Kod:
http://forumgenel.pusku.com/showthread.php?tid=17
postbit bozulmuş.
Sizde Kodları Varmı??
Öncelikle Linkleri Bir Daha CODE Tagları İçerisine Almazsanız Uyarı Cezası Alırsınız.

Editörünüz Default Editör mü? Yok Gelişmiş Editör Eklentisi mi Kurulu?
1) Linkleri Code Tagları Arasına Almazsam Hata Veriyor
2) Editörüm Gelişmiş Editör
(02-09-2013, Saat:18:03)ogulcanbaba25 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]1) Linkleri Code Tagları Arasına Almazsam Hata Veriyor
2) Editörüm Gelişmiş Editör

Gelişmiş editörlerde bu tür sorunlar mevcut. Malesef bu sorunların önüne geçemezsiniz. Bildiğim kadarı ile Bu sorunlar çoğunlukla vBulletin altyapılı forumlardan konuyu direk CTRL+C - CTRL+V yani direk kopyala yapıştır yapınca oluyor.

MyBB 2.0 Çıkınca bu tür sorunlar ortadan kalkacak. Çünkü sistemin kendisine gelişmiş editör eklenecek. O zamana kadar Bu tür eklentiler kullanmanızı tavsiye etmiyorum.
Yani Gelişmiş Editörü Kaldırayımmı?

Ne Yapmam Gerek Hep böylemi Olucak??
(02-09-2013, Saat:18:09)ogulcanbaba25 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yani Gelişmiş Editörü Kaldırayımmı?

Ne Yapmam Gerek Hep böylemi Olucak??

Editörü bence kaldırın. Gülümseme
Hep böyle olur malesef. Mybb sitelerinden alıntı yaparsanız belki sorun çıkmayabilir ama vBulletin veya diğer sitelerden alıntı yaparsanız bu sorun hep olur.
Sayfalar: 1 2