MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Postbiti düzenleyemiyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi : forumsnl.tk
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.10
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
Aktif olan eklentiler bunlar:
Gelişmiş Hızlı Cevap Plugin (1.0.3)
Akismet (1.2.2)
ChangUonDyU - Sohbet Eklentisi (v2)
ChangUonDyU Gelişmiş Top X Eklentisi (1.0)
Gizli İçerik Plugin (1.0)
HTML İzinleri Plugin (2.0)
Profili Ziyaret Edenler (1.1)
Her Tema için Ayrı Postbit Stili (1.1)
Ziyaretçilere Link Gizleme (1.0)
Reputation Bars (0.2)
RSS Konu Çekme Botu (1.5)
MyBB WYSIWYG Editor (1.0.3)
Hata-Sorun Sorun açıklaması :Başlıktaki gibi postbiti düzenleyemiyorum.Örneğin user avatarı sildim postbitte avatar hala duruyor
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :Ekran görüntüsüne gerek yok diye düşünüyorum
Merhaba,
Anladığım kadarıyla siz postbit şablonunda değişiklik yapıyorsunuz ve sitedeki postbit tasarımı değişmiyor birde postbit_classic şablonunu değiştirip tekrar deneyiniz.
(01-09-2013, Saat:21:53)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,
Anladığım kadarıyla siz postbit şablonunda değişiklik yapıyorsunuz ve sitedeki postbit tasarımı değişmiyor birde postbit_classic şablonunu değiştirip tekrar deneyiniz.

Evet oldu teşekkürler.Sanırım Phmyadmin'den classic postbit 1 sorgusunu yaptığım için böyle oldu.
bende bu sitenin temasını kullanıyorum yanlız şu solda duran smilies görünmüyor ayarlardan felan ne ettiysem yapamadım görünmüyor bnede kalktım gelişmiş bir edtör var adını unuttum onu kullandım çaresi varmı acaba ?
(02-09-2013, Saat:02:59)tangoo2455 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bende bu sitenin temasını kullanıyorum yanlız şu solda duran smilies görünmüyor ayarlardan felan ne ettiysem yapamadım görünmüyor bnede kalktım gelişmiş bir edtör var adını unuttum onu kullandım çaresi varmı acaba ?
Merhaba,
Yeni konu açarsanız sevinirim birde smiles kodu ekli olduğu halde görünmüyormu ?
Bu sorumu yeni konudada cevaplarsanız sevinirim.
Sorun çözüldüğüne görede bu konuyu kilitliyorum.