MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Portalda Sadece Resim Göstermek !
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar benim torrent sitem var ve ben daha önceden SMF kullanıyordum.Orda kapak fotoğrafının yanına [cutoff] yazınca portalda sadece kapak fotoğrafı çıkıyordu.Ama MyBB'ye geçtim bir baktım MyBB'de öyle bir şey yok.Nasıl yapacağım arkadaşlar ? Şimdiden teşekkürler ..

Sitem :
Kod:
www.torrent-canavari.com
Konunuzu şablona uygun bir şekilde düzenleyin. Site adresinizi konuya ekleyin.
(01-09-2013, Saat:00:57)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Konunuzu şablona uygun bir şekilde düzenleyin. Site adresinizi konuya ekleyin.

Tamamdır.Ekledim.Lütfen yardımcı olun .. üzgün
Hocam mybb de portal kullanmadığım için bilgim yoktu. Ekipteki arkadaşlar ile konuştum. Bu özellik mybb'de yokmuş malesef üzgün
(01-09-2013, Saat:01:16)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam mybb de portal kullanmadığım için bilgim yoktu. Ekipteki arkadaşlar ile konuştum. Bu özellik mybb'de yokmuş malesef üzgün

Beni anlamadınız.Bu özelliğin olmadığını biliyorum.Benim istediğim portalda sadece kapak fotoğrafı çıksın yeterli .. Gülümseme
Yardım edecek yok mu ? üzgün
Abi flood yapmıyım diyorum ama kimse yardım etmiyor ! üzgün üzgün Kızgın - Sinirli
Merhaba,
Bildiğim kadarıyla mybbde böyle birşey yok daha öncedende sorulmuştu.
Birde flood yapmazsak sevinirim.
Sayfalar: 1 2