MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yetkililerden Şikayetcimisiniz ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba Arkadaşlar,
Bazı kişiler mybbdepo.com yetkililerinden şikayetçi ve bunu dile getiremiyorlar ama konu altından saçma sapan yorumlar atarak forumu kirletiyorlar.Eğer yetkili arkadaşlardan veya benden şikayetçi iseniz Forum Adminlerine/Yöneticilerine bir şikayet için özel mesaj gönderebilirsiniz ve böylece eğerki haklıysanız gerekli cezaları alırız yada gerekli uyarıları alırız.
Demek istediğim gereksiz yere forumu kirletip yetkilililere laf atmaya gerek yok hem forum kirliliği oluyor hemde tartışma çıkmaya müsait bir ortam yaratılıyor.
Adminlere özel mesaj yoluyla şikayet mesajı atabilirsiniz kesinlikle bu mesajlar hakkında şikayet ettiğiniz kişinin bilgisi olmayacaktır.Bende dahil..
Saygılarımla.
Smyrna35.
Ben şahsen siz ve ekibinizden gayet memnunum Gülümseme
Şikayeti Olan Arkadaşlar Ekibin Nesini Beğenmiyorlar Anlamıyorum. Şahsen Ben En Çok Screwy ve Sizin Yönetiminizi Beğeniyorum. Süper
sıkıntılı olan var. rütbesine güvenip artislik yapan....
(31-08-2013, Saat:22:07)Edward Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Şikayeti Olan Arkadaşlar Ekibin Nesini Beğenmiyorlar Anlamıyorum. Şahsen Ben En Çok Screwy ve Sizin Yönetiminizi Beğeniyorum. Süper

Aynen bende çok yardımcı oluyonuz 2nizde
Memnunuz Süper bir sorun yok..
(01-09-2013, Saat:05:16)alicome7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]sıkıntılı olan var. rütbesine güvenip artislik yapan....
Hocam ben bu konuyu ne için açıyorum siz gene aynı yoldan devam ediyorsunuz.
Biriyle sorununuz var ise adminlere mesaj atınız böyle saçma yorumlarda bulunmayınız.