MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: İ5 işlemci notebook adresi 1000 tl samsung
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba Arkadaşlar,

Yeni bir notebook alacağım aşağıdaki ürünü inceliyorum tavsiye eder misiniz.

Kod:
https://www.notebookadresi.com/samsung_nb_300e5x-s02tr_notebook
bende bu laaptop vardı hiç memnun değildim ama şuanda asusa geçtim kafam rahat ekran kartı var ile yok gibi birşey oyunda düşün metin 2 gibi oyunda kasıyodu
Milletteki laptop hevesi nedir anlamış değilim Gülümseme Masaüstü artık pek sarmıyor herhalde Gülümseme
Masaüstü Oyunlar İçin İdealdir.Fakat Laptop Daha iyi bir görüntüye sahip olup popüler olduğu için herkes onu alıyor Açık Ağızlı Gülümseme

Herneyse Hocam laptopu ne için alıyorsunuz iş vs. içinmi ?
Siz herhalde uyarı almak için konu açıyorsunuz.
Toplam konu sayınız iki ama iki konudada ceza aldınız ve halen daha o kuralı ihmal ediyorsunuz.
Linkleri code tag içine alınız.
özellikleri gayet iyi bir cihaz fiyatına göre göre çok iyi site güvenilirse bence alabilirsin.
(27-08-2013, Saat:14:36)FunnyMove Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Masaüstü Oyunlar İçin İdealdir.

En iyi masaüstünden bile daha iyi oyun oynana laptoplar var.Bence yanlış bir düşünce bende Dell laptop ve Toplama masaüstü var ancak laptop masaütnden 1000 kat dahah iyi.

Soruya gelirsek.Ben Dell öneririm samsungda fena değil ancak Dell piyasanın en iyilerinden.Ha paran varsa acer al ayrı mesele Gülümseme
(27-08-2013, Saat:19:00)ByBrown Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(27-08-2013, Saat:14:36)FunnyMove Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Masaüstü Oyunlar İçin İdealdir.

En iyi masaüstünden bile daha iyi oyun oynana laptoplar var.Bence yanlış bir düşünce bende Dell laptop ve Toplama masaüstü var ancak laptop masaütnden 1000 kat dahah iyi.

Soruya gelirsek.Ben Dell öneririm samsungda fena değil ancak Dell piyasanın en iyilerinden.Ha paran varsa acer al ayrı mesele Gülümseme

Hiçbir laptop oyun konusunda son teknoloji masaüstü bir pc'nin yerini tutamaz ayrıca bir oyunu kusursuz bir şekilde çalıştırsa bile masaüstündeki rahatlığı bulamazsınız ergonomik açıdan rahat edemezsiniz.
Sayfalar: 1 2