MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sayfayı Yenilediğinde Resim Kaybolması
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site Site Adresi :
Kod:
http://bilginflm.biz.uz/
Versiyon MyBB Sürümü :1.6.10
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
    Şu Anlık Yok
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Arkadaşlar Mybb Yi Kurdum Resim Klsörü Falan Hepsi Tamam Fakat Sayfaı Her Yenilediğimde Ayrı Bir Resim Kayboluyor Yardım Edin Lütfen
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :
resim
resim
resim
Merhaba,
Sanırım sizden kaynaklanan bir sorun bende sorun yok.
Tarayıcı çerezlerini silip tekrar deneyiniz.
Çerezleri Sildim Fakat Aynı

AglamakAglamakAglamakAglamakAglamakAglamakAglamakAglamakAglamakAglamakAglamakAglamakAglamak
Başka tarayıcıda falan deneyiniz.Sadece sizde olan bir sorun.
Belki bilgisiyarınızda herhangi bir virüs bu tarz hatalara yol açıyor olabilir.
Merhaba

Bedava Sunucu Kullandığın İçin Olabilir.Yani internet hızın yavaş olduğu için resimin yüklemensi kesiliyordur.
Başka Tarayıcıdada Aynı Fakat İnternet Hızım Yüksek Ayrıca
Alıntı: EmreKarakaya: Yani internet hızın yavaş olduğu için resimin yüklemensi kesiliyordur.
Ama Neden Sizin Sitenizde Aynısı Olmuyor
Bende de sorun yok hocam free olduğundan dolayı fazla sayfa yenilenmesinde sunucu yüklemesini durduruyor olabilir.
Yani fazla sayfa yenilenmesi veya aşırı bir işlem yapıldığı zaman sunucu dosyaların transferini engelliyor olabilir. Bundan dolayı resimler kırık olabilir.
(26-08-2013, Saat:15:43)TEAM HACK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Başka Tarayıcıdada Aynı Fakat İnternet Hızım Yüksek Ayrıca
Alıntı: EmreKarakaya: Yani internet hızın yavaş olduğu için resimin yüklemensi kesiliyordur.
Ama Neden Sizin Sitenizde Aynısı Olmuyor
Sizin siteniz ücretsiz bir sunucu olduğundan olabilir hocam.
Başka bir yerden ücretsiz sunucu alıp tekrar deneyiniz.
Sayfalar: 1 2