MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: bu sitenin temasını bilen var mı ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar bir sitede gördüm çok güzel bir tema hoşuma gitti acaba temasını bilen var mı ?
ücretli midir ? ücretli ise nerden alabilirim ? ücretsizse link verebilir misiniz ?
Site:
Kod:
forumhaz.com
Tema ücretli bir tema ismini unuttum şuan hatırlarsam ismini söylerim. Arkadaş temanın alt kısmına audentio design sitesini eklemiş ama tema o siteye ait değil ve büyük ihtimalle warez kullanıyor. Gülümseme
(25-08-2013, Saat:18:22)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tema ücretli bir tema ismini unuttum şuan hatırlarsam ismini söylerim. Arkadaş temanın alt kısmına audentio design sitesini eklemiş ama tema o siteye ait değil ve büyük ihtimalle warez kullanıyor. Gülümseme
Warez olduğunu sanmıyorumda temayı bir yerden almış olsa gerek üzgün
(25-08-2013, Saat:18:27)crus68 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Warez olduğunu sanmıyorumda temayı bir yerden almış olsa gerek üzgün

Kesin warez demedim büyük ihtimalle dedim. Çünkü temayı bir yerde satılırken gördüm fakat site arkadaşın footer'a eklediği site değil başka bir yerde satılıyordu. Zaten girip bakarsanız siteye sitede öyle bir tema yok Gülümseme
(25-08-2013, Saat:18:22)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tema ücretli bir tema ismini unuttum şuan hatırlarsam ismini söylerim. Arkadaş temanın alt kısmına audentio design sitesini eklemiş ama tema o siteye ait değil ve büyük ihtimalle warez kullanıyor. Gülümseme
W@rez kullanılıyor demeden önce biraz düşünmek,araştırmak gerek..

Temanın adı forumkorner temasıdır... Forumkorner.net için özel olarak tasarlanmıştı ve riplendiği için yapımcı sitesi tarafından tema ücretsiz olarak dağıltıldı,kendilerine yeni tema yaptılar ve bizde bundan nasiplendik.

Temanın asıl sitesi temayı autodesign yaptırmıştır ve footer'da yer alan link ise odur.Bizzat autodesign yapmış olsa kendi sitelerinde yer verirlerdi .Özel istek doğrultusu olduğu için koymamıştırlar Göz kırpma

Temayı buradan indirebilrisiniz.

Kod:
Edit : Smyrna35
Forumkorner teması warezdir kullananların dikkatine.
Teşekkürler,saolun Gülümseme konu kitlenebilir...
Sorununuz çözüldüğüne göre konunuz kilitlendi.