MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Arkadaşlar İndex Yermiyim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar Bundan Bir Kaç Gün Önce İndex Yedim . Tüm Mybb Dosyaları Sildim. Db Sildim

Herşeyi Baştan Kurdum.

Google Seo
Chmod Değerleri Güvenlikteki Gibi Yaptım.
Admin Kp Pin Ekledim.
İnc Klasörüne Erişimi Engelledim.
Admin Kp Yolu Değiştirdim.
Spam'a Karşı Eklenti Yükledim.

Arkadaşlar Tekrardan İndex Yemek İstemiyorum Ama Adam İndex Attı. Sizce Bunlar Yeterlimi

Mybb Sürüm 1.6.10 . Bilgili Kardeşim Varsa Bana Yardım Edebilirmi.
(20-08-2013, Saat:11:42)mesii Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar Bundan Bir Kaç Gün Önce İndex Yedim . Tüm Mybb Dosyaları Sildim. Db Sildim

Herşeyi Baştan Kurdum.

Google Seo
Admin Kp Pin Ekledim.

Arkadaşlar Tekrardan İndex Yemek İstemiyorum Ama Adam İndex Attı. Sizce Bunlar Yeterlimi

Kardeşim eğer karşındaki gerçekten iyi bir hacker ise şansın yok fakat acemi şansı ile atmış biri ise bunlar yeter Gülümseme
Ha birde Mybb Güvenlik Bölümünedekileride yap Açık Ağızlı Gülümseme
(20-08-2013, Saat:11:48)Rexius Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(20-08-2013, Saat:11:42)mesii Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar Bundan Bir Kaç Gün Önce İndex Yedim . Tüm Mybb Dosyaları Sildim. Db Sildim

Herşeyi Baştan Kurdum.

Google Seo
Admin Kp Pin Ekledim.

Kardeşim eğer karşındaki gerçekten iyi bir hacker ise şansın yok fakat acemi şansı ile atmış biri ise bunlar yeter Gülümseme
Ha birde Mybb Güvenlik Bölümünedekileride yap Açık Ağızlı Gülümseme

Ordaki Hepsini Yaptım Config bile değiştirdim Artık Yersem Bırakırım Açık Ağızlı Gülümseme
Merhaba
site adresiniz nedir ?
sitemde WArez Tema Var Gülümseme
Site adresiniz vermeyecekseniz konuyu kapatacağım.
magicfrm.com

site şuan çöktü gibi birşey oldu o yüzden başka hosta geçiyorum. Geçtikten sonra kontrol edermisiniz
İndex yemenizin sebebinin cevabı ücretsiz hosting kullanıyorsunuz.Ücretsiz hostinglerde güvenlik denen birşey yoktur bence mybb açığından hack yemiyorsunuzdur.
Serkan hocam daha önce bir yorum atmıştı sadece index değişiyorsa sql açığından hack yemişinizdir.
Sayfalar: 1 2