MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Google reklamları için sitemde nereleri düzeltmem gerekiyor?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi : http://www.egitimdeposu.net
Versiyon MyBB Sürümü :1.6.9
Hata-Sorun Sorun açıklaması :Adsense başvurularım bir türlü kabul olmuyor arkadaşlar. Sitemde ne gibi eksiklikler yada fazlalıklar var. Yardımcı olabilir misiniz.
tema lisansınızı gösterirmisiniz bu ücretli bir temadır lisans yoksa destek alamazsınız
1. Warez tema kullanıyorsunuz.
2. Google spama düşmüş bir siteyi kabul etmez.
Bütün konularınız alıntı böyle bir site googlenin gözünde çöptür.
Alexa sıralamanız kötü. Takipçiniz az.
temam warez değil satın aldım kredi kartıyla
Merhabalar,
Sitede bir çok kişi forum kurallarındaki maddeyi es geçiyor ama artık ben buna dikkat edeceğim.
Bakınız
Kod:
http://mybbdepo.com/mybb-depo-forum-kurallari-konusu.html
Kod:
Madde 24.b Premium/ücretli satın alınan tema ya da eklentilerden dolayı sitenizde oluşabilecek sorunlardan sorumluğu olmadığımız gibi destek almanızda mümkün değildir. Premium/ücretli satın alınan tema ya da eklentiler için destek verilmemektedir ve yapımcılarından destek almanız gereklidir..
Ben sitemde herhangi bir eklenti yada kod sorunundan dolayı mesajı yazmadım. Konu başlığını okursanız anlarsınız. Sizinde es geçtiğiniz nokta bu sanırım. Sadece Google adsense kabul edilmemin nedenleri için fikir almak istedim. Bu kadar abartmaya milleti kasmaya gerek yok
Biz kimseyi kasmıyoruz hocam siz kendiniz kasılıyorsunuz.Biz sadece gerekeni yapıyoruz."MyBB 1.6 Soru ve Sorunlarınız" açılan tüm konulara bu işlemi uyguluyoruz..
Konunuz taşındı.
Edit: adsense onaylanmamanızın bir çok sebebi olabilir.Zaten adsense mail atınca onu söylüyor.
1) Konu içeriğiniz az olabilir.
2) Özgün konularınız olmayabilir.
3) Warez paylaşım olabilir.
4) Temanızı warez olarak görüyor olabilir.
(05-08-2013, Saat:08:38)ByCaring Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]1. Warez tema kullanıyorsunuz.
2. Google spama düşmüş bir siteyi kabul etmez.
Bütün konularınız alıntı böyle bir site googlenin gözünde çöptür.
Alexa sıralamanız kötü. Takipçiniz az.

Arkadaş burada soruna net cevap vermiş, ekleme yapacak olursak : genellikle forumlara vermiyorlar..