MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Torrent Oyun Forumu Satılıktır.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba Arkadaşlar Torrent Oyun Sitemi Satmaya Karar Verdim Sebebi İse Artık Site - Forum İşlerini Bırakıyorum
Sitemin Günlük Hiti 1.5 ile 2 k Arasında Değişmektedir Sitemin Aylık Link Kısaltmadan Getirisi 25 - 30 Tl Arasıdır
Site İle Çok Az İlgilendiğim Halde Bu Durumdadır Arkadaşlar Siteyi Alacak Arkadaş Siteye İçerik Eklerse Hit En Kötü 5 - 10 K Olacaktır
Bu Sitem İçin Eloxy Firmasından Yıllık Radore Veri Merkezli Limitlendirilmemiş Reseller Almıştım Onuda Site İle Beraber Vereceğim Arkadaşlar
Alacak Arkadaşa Şimdiden Hayırlı Olmasını Dilerim Gülümseme Site İsmi İçin Pm İsteyin Arkadaşlar Ciddi Alıcılar Yazarsa Sevinirim.

Banlı Olduğu Arama Motoru Varmı? : Yok
İçerik Dahilmi ? : Evet
Host Dahilmi? : Evet Sitenin Kurulu Olduğu Reselleride Vereceğim.
İstenilen Fiyat: 100 Tl

İletişim İçin :
Kod:
https://www.facebook.com/mevlut.kartal.10
Site Ne ?
Hayırlı satışlar Mevlüt hocam.Güvenilir biridir.Güvende sorun yaşamassınız bilginize.
(04-08-2013, Saat:00:50)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hayırlı satışlar Mevlüt hocam.Güvenilir biridir.Güvende sorun yaşamassınız bilginize.
(04-08-2013, Saat:00:47)Edward Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Site Ne ?

alıcıysanız facebook adresimi ekleyin konuşalım hocam.

(04-08-2013, Saat:00:50)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hayırlı satışlar Mevlüt hocam.Güvenilir biridir.Güvende sorun yaşamassınız bilginize.

eyw halil kardeşim sağol Gülümseme

(04-08-2013, Saat:01:00)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

sağolasın hocam.
ekledim alıcıyım
kabul edildi hocam.

Site r10da satılmıştır konu kilitlenebilir teşekkür ederim.
Konu sahibinin isteği üzerine konu kilit.