MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb sql hatası çözümü ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
resim

arkadaşlar şu hata için yapmam gerekn nedir ? biliyorum sorunu ama config.php den şuanda kullandığım veritabanının adını ve şifresini yanlış kayıt olduğundan dolayı mı ? tek yapmam gereken sisimlerini ve şifreyi doğru mu yapmak ?
Hocam veritabanı adı ve şifresinin yanlışsa bu hatayı vermesi normal.Düzeltin config.php'den veritabanı adı ve şifresini sorun devam edecek mi bir bakalım.
(03-08-2013, Saat:18:19)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam veritabanı adı ve şifresinin yanlışsa bu hatayı vermesi normal.Düzeltin config.php'den veritabanı adı ve şifresini sorun devam edecek mi bir bakalım.

sorun devam ediyor hala

Edit: tamam hocam sorunu çözdüm ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.
Şurada ki konu size yardımcı olacaktır ;

http://destek.mybb.com.tr/showthread.php?tid=11903

Ayrıca

Çözüm: Bu hata MySQL kullanımı sırasında, ./inc/config.php dosyanızdaki veritabanı şifrenizin yanlış olarak girildiğini gösterir. Bu hatayı düzeltmek için, ./inc/config.php dosyanızı açın ve $config['database']['password'] satır karşılığının doğru olup olmadığını kontrol edin. Eğer bunlar hakkında herhangi bir bilginiz yoksa, barındırma hizmeti aldığınız firmayla iletişime geçin.
Sorun çözüldüğüne göre konu kilit + arşiv.
Yardım konusu açarken site adresinizi vermeyi unutmayınız.
İyi günler.