MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: İmza hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba forumumda kullanıcılarım imzanın yanında reklam çıktığından şikayetci oluyor

Resim: resim

site:
Kod:
http://sbfrm.com.nu

yardımcı olursanız sevinirim o imzaları nasıl engelleyebiliriz ?
Sanırım reklamı kaldırmak istiyorsunuz. Her imzada gözüküyorsa.

Admin Paneli Sağ Ok Temalar & Şablonlar Sağ Ok Şablonlar Sağ Ok Kullandığınız Temanın Şablonları Sağ Ok Postbit Şablonları Sağ Ok postbit_signature şablonunu açın.

Reklamı kaldırmak için reklam kodlarını silmelisiniz. Reklam kodları büyük ihtimalle bu şablon içerisindedir.
postbit_signature Şablonunu Orjinale Dönüştür.
(28-07-2013, Saat:16:59)SvcTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]postbit_signature Şablonunu Orjinale Dönüştür.

Gerekli cevap zaten verilmiş. Amacını ne flood mu? Post kasmak mı?
(28-07-2013, Saat:17:04)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(28-07-2013, Saat:16:59)SvcTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]postbit_signature Şablonunu Orjinale Dönüştür.

Gerekli cevap zaten verilmiş. Amacını ne flood mu? Post kasmak mı?

Sizin cevabınızda reklam kod'unu bulup silmeniz belirtilmiş benim Cevabımda İse Orjinal'e Dönüştürüp Bi Çözüm..
(28-07-2013, Saat:17:07)SvcTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sizin cevabınızda reklam kod'unu bulup silmeniz belirtilmiş benim Cevabımda İse Orjinal'e Dönüştürüp Bi Çözüm..

Adam imzasına ek düzenleme yapmış. Sitesine giriş imza kısmına bakma zahmetini gösterseydiniz fena olmazdı. Gülümseme

Ben yaptığı değişiklikler gitmesin diye bilerek o çözümü söylemedim. Sonra gelip imza alanımda yaptığım değişiklikler gitti demesin diye Göz kırpma