MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: neden yok
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
arkadaşlar mybbdepoda mobil] sürümü nedn yok mybbgm güvenilir değilmi?
Benimde kesin bilgim yok ama tahminim şu yönde:

--- MybbDepo Destek forumu. Yani millet sitesi hakkında destek almak için giriyor genellikle e destek konularını mobil olarak açamayacağı için yada ftp gibi araçları telefondan kullanamayacağı için kurulmamış olabilir. Yani MDP için gereksiz olur Gülümseme
(28-07-2013, Saat:20:55)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Benimde kesin bilgim yok ama tahminim şu yönde:

--- MybbDepo Destek forumu. Yani millet sitesi hakkında destek almak için giriyor genellikle e destek konularını mobil olarak açamayacağı için yada ftp gibi araçları telefondan kullanamayacağı için kurulmamış olabilir. Yani MDP için gereksiz olur Gülümseme

Belkide Mobilden giren kimse olmadıgı icindir.
(28-07-2013, Saat:21:19)musditr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Belkide Mobilden giren kimse olmadıgı icindir.

Bende onu anlatmaya çalışmıştım Açık Ağızlı Gülümseme
Ben mobilden giriyorum ama bu görünüş daha rahat kullanmama neden oluyor mobil temada istediğim türlü kullanamıyorum.Bence gereksiz bir eklenti zaten sitede yeteri kadar yük var.
(28-07-2013, Saat:21:35)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben mobilden giriyorum ama bu görünüş daha rahat kullanmama neden oluyor mobil temada istediğim türlü kullanamıyorum.Bence gereksiz bir eklenti zaten sitede yeteri kadar yük var.

gereksiz?
hocam bunda yalnışınız var işte

(28-07-2013, Saat:20:55)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Benimde kesin bilgim yok ama tahminim şu yönde:

ben cpaneli mobilden de yönetebiliyorum hocam ftp ye bağlanmak için android programlarda var
Android
Kod:
http://ceptime.org/konu-andftp-apk-ftp-yoneticisi.html
İphone
Kod:
http://ceptime.org/konu-ftp-on-the-go-pro-ipa-full-indir.html
İstersen herseyi yapabilirsin Amacım Reklam değil

(28-07-2013, Saat:21:19)musditr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Belkide Mobilden giren kimse olmadıgı icindir.
emin misiniz

isterseniz bu siteyede yuklensin Zaten Smyrna35 admin gözüküyo Iphone için de var symbianda basit kullanışsız ama yukluyormu evetSüper