MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Torrent Teması - Soru
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar Bana Torrent Teması Lazım. Örneğin Torrent-Oyun Gibi.

Yalnız ;
1.) SMF Kurucaksam Link Atar mısınız ? Ben Bulamadım
2.) Google'ye SMF Çeviri Yaz Demeyin. Sürüm Uyumluluğu Sorunu Var.
Bildiğim kadarı ile o tarz bir tema yok. Smf temaları veya sistemi için buradan destek alamazsın bildiğin gibi burası mybb destek forumu Gülümseme

Mybb sistemi için tema istiyorsan kendin yapmalı veya yaptırmalısın. Gülümseme
Evet Bir An Dalgınlığıma Gelmiş SMF Gülümseme
Tema Yapmalı-Yaptırmalı.

Olabilir. Gülümseme
Merhaba

Bildiğiniz Veya Gözünüze Kestirdiğiniz Mybb Temasını Basit Bir Düzenleme İle Kendi Sitenize Uyarlayabilirsiniz.
Hiçbirine gerek yok, mybb için uyarlanmış torrent oyun teması (smf teması) var, adıda Outline v2 teması, google'de araştırıp bulabilirsiniz, smf kurupta okadar zahmete girmeyin Süper
@EmreKarakaya : Hocam Varda Tema Sanırım Ücretli. Tam Detayını Öğrenemedim ancak 1-2 Alternatifim Var. Ancak Ben Portallı İstiyorum. Portal'dan Kastım fulloyun Gibi Devamını Oku Olacak yani Bir Nevi BlogMybb Olacak Gülümseme
@Skrillex : Temada Sorun Var yada Sürüm İle İlgili Sorun Var. Tema Yüklenemedi Falan Diyor.. Denemediğimi mi Sanıyorsun Aglamak
(29-07-2013, Saat:02:02)Edward Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]@EmreKarakaya : Hocam Varda Tema Sanırım Ücretli. Tam Detayını Öğrenemedim ancak 1-2 Alternatifim Var. Ancak Ben Portallı İstiyorum. Portal'dan Kastım fulloyun Gibi Devamını Oku Olacak yani Bir Nevi BlogMybb Olacak Gülümseme
@Skrillex : Temada Sorun Var yada Sürüm İle İlgili Sorun Var. Tema Yüklenemedi Falan Diyor.. Denemediğimi mi Sanıyorsun Aglamak

MyBB sürümünüz 1.6.10 ise güvenlik hatası verecektir, temayı 1.6.10 sürümüne göre çevirmeniz lazım, forumda konusu vardı az araştırıp bulursunuz..
Evet 1.6.10

Umarım Yaparım Melek - Masum
Sayfalar: 1 2