MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Smyrna35'e Teşekkür
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Arkadaşlar buradan Smyrna35'e teşekür etmek istiyorum destek ekibine girdiği günden beri çok iyi çalışıyor.Ayrıca onu tebrik ediyorum.
Asıl ben teşekkür ederim.Ama ne yaptım yani ayrıcalığım ne öğrenebilirmiyim.
(27-07-2013, Saat:00:05)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Asıl ben teşekkür ederim.Ama ne yaptım yani ayrıcalığım ne öğrenebilirmiyim.

En basitinden warez temalara & copyright linksiz sitelere yardım ediliyordu, artık böyle birşey göremiyoruz Süper
En basitinden warez temalara & copyright linksiz sitelere yardım ediliyordu, artık böyle birşey göremiyoruz Süper (Skrıllex Alıntı)
(27-07-2013, Saat:00:07)Skrillex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(27-07-2013, Saat:00:05)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Asıl ben teşekkür ederim.Ama ne yaptım yani ayrıcalığım ne öğrenebilirmiyim.

En basitinden warez temalara & copyright linksiz sitelere yardım ediliyordu, artık böyle birşey göremiyoruz Süper
Evet haklısınız bu konuda çok hassas birisiyim emeğe saygım sonsuzdur.Bu yüzden çok dikkat etmeye çalışıyorum diğer yetkililerde bu konuda çok dikkatlidir yani sadece ben değilim.
Zaten kullanıcı başlığındaki gibi daha ben asıl olarak kendimi sizlere sunamadım ama yakında kendimi sizlere sunacağım diye umuyorum. Gülümseme
ayrıca ben son 1aydır falan sitede sen haricinde iş yapan 1 tane görevli görmedim.
(27-07-2013, Saat:00:29)ByBrown Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ayrıca ben son 1aydır falan sitede sen haricinde iş yapan 1 tane görevli görmedim.
O zaman ayıp etmiş olursunuz.Çünkü bu sitede sadece ben aktif olduğum düşünmüyorum şuanlık 2 kişi aktif görünüyor haklısınız (Screwy,Smyrna35) ama yakında bu ufak tefek sorunlar düzelecektir umarım.Diğer yönetime gelince emin olun hepsinin belli başlı sebebleri vardır yani hayat 1 monitör 1 kasa dan ibaret değil.Umarım demek istediğimi diye bilmişim çünkü kendimi çok iyi anlatan birisi değilimdir.
screwy den özür diliyorum onu unutmuşum o da gerçekten çok online oluyor.
Sayfalar: 1 2 3