MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sadece Konular Ve Üyelerin Yedegini Almak İstiyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi :
Kod:
shopgamers.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.10
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : myshoptbox [Aktifleştirirken hata veriyor] - Google Seo - prostats
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Hata Almıyorum Sadece Konular ve Üyelerin yedegini almak istiyorum
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : Yok ! Hata almıyorum yedek almak istiyorum
phpmyadminden konular içi>>>mybb_theads
Konuya yapılan yorumlar için >>>mybb_theadsubscribtion böyleydi tam yazamdım
üyeler için >>>>mybb_users
NOT EĞER MYBB_FORUM tablosununda yedeğini almazssan konu ve tyorumlar gözükmez !
(25-07-2013, Saat:14:56)xdersf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]phpmyadminden konular içi>>>mybb_theads
NOT EĞER MYBB_FORUM tablosununda yedeğini almazssan konu ve tyorumlar gözükmez !

Teşekkürler Nasıl alıcagım Forum tablosunun yedegini ?
(25-07-2013, Saat:15:16)musditr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(25-07-2013, Saat:14:56)xdersf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]phpmyadminden konular içi>>>mybb_theads

Teşekkürler Nasıl alıcagım Forum tablosunun yedegini ?

Tablonun üzerine tıklayın. Tablonun içeriği açılacaktır. Üst köşede dışarı aktar butonunu göreceksiniz. "Dışarı Aktar" Butonuna tıklayın. Gelen ekrandan gerekli ayarları yaptıktan sonra aşağıdaki git butonuna tıklayın. Yedeğini bilgisayarınıza inecektir.