MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Satılık Tema [1.6.x]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba Arkadaşlar Kendi Forumumuz İçin Yapmış Olduğumuz Temayı Satıyorum.

Tema Adı : FORUM61
Tema Fiyatı : 20 TL (Pazarlıksız)
Ödeme Türü : Mobil Ödeme
Telef Hakkı : Telef Hakkı Temayı Alana Aittir
İletişim İçin ;

# Skype : [email protected] yada burakaltmisoglu61
# Facebook :
Kod:
facebook.com/www.forum61.org
# Twitter :
Kod:
twitter.com/burakaltmisoglu

Demo Link ;
Kod:
www.forum61.org

Tema Açıklaması ;

# Tema Güzel Kullanışlı Bir Temadır
# Kendine Özel Renk Uyumu ve Tarzı Vardır
# Sağ Üstte Avatarlı Kullanıcı Paneli
# Postbitte Yuvarlak Avatar, Üzerine Gelince Büyüyor ve Dönüyor
# Ana Sayfada Reklam Bölümü (İndex'de Kodlarla Yapılmış)
# Güzel ve Kullanışlı Postbit
# Postbitte Sosyal Ağlar Eklentili

Temadan Resimler ;

resim

resim

resim

resim
bu tema sana ait mi çünkü wordpress temasının mybb uyarlanmış hali ve başka bir sitede görmüştüm bize kanıt sunarmısın sana ait olduğuna dair
Mybb Blaster temasından görüp yapmıştık hocam
(24-07-2013, Saat:15:40)Takipcİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bu tema sana ait mi çünkü wordpress temasının mybb uyarlanmış hali ve başka bir sitede görmüştüm bize kanıt sunarmısın sana ait olduğuna dair
Datalife engine sisteminin blaster adlı temasıdır.Bunun mybb uyarlanmış halidir.Daha önce satışa sunulmuştu Bakınız : http://mybbdepo.com/forumshell-tema-satilik-konusu.html .
Orjinal teması dle temasıdır.Wordpress değildir.
hocam wordpress teması olarak gördüğüme eminim hatta bu temayı ilk gördüğümde bana wordpress içn yapıldı demişlerdi forumda aynen bu temaydı hem wp hemde mybb haliydi bir arada kullanıyorlardı o zaman vermemişlerdi ama wp teması ararken bunu bulmuştum
(24-07-2013, Saat:16:09)Takipcİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]hocam wordpress teması olarak gördüğüme eminim hatta bu temayı ilk gördüğümde bana wordpress içn yapıldı demişlerdi forumda aynen bu temaydı hem wp hemde mybb haliydi bir arada kullanıyorlardı o zaman vermemişlerdi ama wp teması ararken bunu bulmuştum
Wordpress te yok demiyorum hocam bende.Asıl orjinal teması dle temasıdır.Wordpress uyarlanmış halidir.Ben yok demedim.
Arkadaşım sen daha geçen gün rep sınırının bile nasıl arttırılacağını bilmiyordun ve konu açıyordun. Kaldı ki bu şekilde bir tema yapıp satıcaksın.

Nedense bu temayı satın alıp belki wareze düşürüp sonradan satmaya çalıştığınızı düşünüyorum. Kaldı ki temayı tema sahibinden başkası satamaz düşüncesindeyim.
Bu tema onun yanımda yaptı .
Sayfalar: 1 2