MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: /forumdan normal siteye taşımak istiyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi : multicasted.net/forum
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.1
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
yok
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Merhaba arkadaşlar. Forumumu /forum uzantısına kurdum fakat bir çok temada sıkıntı çıkarmaya başladı. Bende bunaldım ve forumu multicasted.net/forum
adresinden multicasted.net 'e taşımak istiyorum fakat konularım, üyelerim gitsin, sıfırlansın istemiyorum. Forum sıfırlanmadan bu işlemi nasıl yapabilirim acaba?
Sitenizi kullanıma açar mısınız? Yada bana bir demo hesap açıp isim ve şifreyi mesaj atın.
(21-07-2013, Saat:15:45)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sitenizi kullanıma açar mısınız? Yada bana bir demo hesap açıp isim ve şifreyi mesaj atın.

Açtım hocam.
Yapmanız gereken işlemler.

1-) Herhangi bir olumsuzluğa karşı full backup yedek alın.
2-) Admin Paneli > Ayarlar > Genel Yapılandırma Ayarları bölümünden sitenin URL yollarını anadizine göre ayarlayın. /forum yazan yerler mevcuttur.Onları düzenleyin. Bu işlemi yaptığınızda siteye erişim olmayacak. Heyecan yapmayın.
3-) Ardından /forum yolundaki mybb dosyalarını anadizine atın...

Yapmanız gereken tüm işlem bu kadar. Herhangi bir sıkıntıda yedeğinizi yükleyebilirsiniz.
(21-07-2013, Saat:15:52)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yapmanız gereken işlemler.

1-) Herhangi bir olumsuzluğa karşı full backup yedek alın.
2-) Admin Paneli > Ayarlar > Genel Yapılandırma Ayarları bölümünden sitenin URL yollarını anadizine göre ayarlayın. /forum yazan yerler mevcuttur.Onları düzenleyin. Bu işlemi yaptığınızda siteye erişim olmayacak. Heyecan yapmayın.
3-) Ardından /forum yolundaki mybb dosyalarını anadizine atın...

Yapmanız gereken tüm işlem bu kadar. Herhangi bir sıkıntıda yedeğinizi yükleyebilirsiniz.

Teşekkürler hocam. Gülümseme