MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Facebook Stil Chat Kullanan Arkadaşlar Bi Bakabilir mi ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi : http://www.huysuzum.net
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.10
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Merhaba arkadaşlar ben facebook stil chat kullanıyorum, ama birçok sorun var acıkcası Gülümseme

Sorun 1-) Sitede üyeliğim açık ama chatte giriş yapnız gerekiyor diyor. Çıkış yapıyorum sonra tekrar giriş yapıyorum düzeliyor.

Sorun 2-) Bir sürü icon var ve ben gereksizleri kaldırmak istiyorum ama en ufak kod değişikliğinde chat komple kalkıyor siteden.

Sorun 3-) Admin paneli hiç çalışmıyor giriş yapamıyorum, şifre yada kullanıcı adı değiştirsem yine sistem gidiyor.

Valla yardım edebilcek arkadaşlar varsa bekliyorum Gülümseme İyi günler kolay gelsin..
Facebook stil chat hiç kullanmadım ama bildiğim kadarıyla ücretli bir yazılım yani warez kullanıyorsanız destek alamayabilirsiniz.
Bu eklentide destek verilmemektedir. Zaten sitemizdeki de silinecek. Yinede bilgi sahibi olmak istiyorsanız ; Admin panelinde hiçbir seçenek kaydedilmiyor.